Postcrossing Forum
Ulubieni aktorzy - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Off topic (/forum-21.html)
+--- Dział: Książka & film (/forum-23.html)
+--- Wątek: Ulubieni aktorzy (/thread-568.html)



Ulubieni aktorzy - Lia - 07-27-2012 12:50 PM

Sa ulubieni autorzy, to czas na aktorów - jak to się już komuś pomyliło. Szczęśliwy

Moja ścisła piątka:
  • Edward Norton - po wieczne czasy! Serce
  • Christian Bale
  • Woody Harrelson
  • Ryan Gosling
  • Clive Owen
Ubóstwiam także (w mniejszym stopniu): Jake'a Gyllenhaala, Brada Pitta, George'a Clooney'a, Johnny'ego Deppa i Nicolasa Cage'a.


RE: Ulubieni aktorzy - Martina - 07-28-2012 09:37 AM

ja generalnie mam taki problem, że często widzę jakiegoś aktora i wiem, że go znam i może nawet lubię, ale nie kojarzę w czym grał, skąd go mogę znać, że o nazwisku nie wspomnę Szczęśliwy


RE: Ulubieni aktorzy - Pasażerka - 07-28-2012 10:20 AM

Sean Connery - od zawsze na zawsze Serce
jak miałam chyba jakieś 12 lat, gdy wszystkie inne koleżanki kochały się w Leonardo diCaprio to mnie na mózg padł Connery i tak trwa to do dzisiaj. i dzisiaj już wisi nad moją głową, gdy kładę się spać w rodzinnym domu Szczęśliwy


RE: Ulubieni aktorzy - Martina - 07-28-2012 11:40 AM

ja zbierałam kiedyś karteczki do segregatora z Davidem Duchovnym : D

na pewno lubię Antonego Hopkinsa, Jacka Nicholsona, Kevina Spacey. hmmm... Cilian Murphey też jest spoko.


RE: Ulubieni aktorzy - Lia - 07-28-2012 12:06 PM

No właśnie, jak mogłam zapomnieć o Cilianie! Zawstydzony


RE: Ulubieni aktorzy - edtta - 07-28-2012 12:35 PM

a ja lubię Nicolasa Cage'a i Toma Cruise


RE: Ulubieni aktorzy - Satai - 07-28-2012 01:05 PM

Sean Connery a i owszem Uśmiech Russell Crowe też Uśmiech Edward Norton na pewno... Robert Downey Jr. oczywiście! Muszę się zastanowić, kto jeszcze Uśmiech

Za to na pewno nie Leo DiCaprio, nie Brad Pitt - jest OK ale nic szczególnego, tak samo Tom Cruise. Nicolasa Cage'a kiedyś bardzo lubiłam, ale ostatnimi czasy mam wrażenie, że mu się na twarzy jedna mina zacięła, no i te filmy, w których ostatnio gra Smutny


RE: Ulubieni aktorzy - Lia - 07-28-2012 01:09 PM

Satai, też to zauważyłam. Cage miał wybitne role w latach '90, ale ostatnio gra w jakiś nędznych filmach. Smutny


RE: Ulubieni aktorzy - Agnieszka - 07-28-2012 07:11 PM

(07-28-2012 10:20 AM)Pasażerka napisał(a):  Sean Connery - od zawsze na zawsze Serce
jak miałam chyba jakieś 12 lat, gdy wszystkie inne koleżanki kochały się w Leonardo diCaprio to mnie na mózg padł Connery i tak trwa to do dzisiaj. i dzisiaj już wisi nad moją głową, gdy kładę się spać w rodzinnym domu Szczęśliwy

Czyli kartka http://www.postcrossing.com/postcards/US-1548525 "w sam raz" ? Oczko
Swoją drogą ulubionych aktorów nie mam, ale przyznać muszę, że podobnie wolę np. Seana Connery'ego niż takiego Leo diCaprio... Oczko Aczkolwiek seria o Jamesie Bondzie to nie moja broszka... Szczerbol


RE: Ulubieni aktorzy - Satai - 07-28-2012 07:20 PM

Ja powinnam była napisać, że Sean Connery tak, ale w starszym wieku Oczko Ten z czasów Bonda to nie za bardzo... Ale Daniel Craig i owszem Duży uśmiech


RE: Ulubieni aktorzy - Pasażerka - 07-28-2012 08:39 PM

(07-28-2012 07:20 PM)Satai napisał(a):  Ja powinnam była napisać, że Sean Connery tak, ale w starszym wieku Oczko

to tak jak i ja, młody był dla mnie jakiś taki... nieapetyczny? chociaż Bond był z niego dobry, ale i tak mi się wtedy nie podobał. Connery jest tym typem faceta, który jest jak wino - im starszy tym lepszy Szczęśliwy

ale kartka niczego sobie Duży uśmiech


RE: Ulubieni aktorzy - Klaudja - 07-30-2012 12:31 PM

Moim zdecydowanie najbardziej ulubionym jest Anthony Hopkins. Lubię także Cage'a, Hanks'a i Fiennes'a Uśmiech


RE: Ulubieni aktorzy - nielotna - 12-26-2012 03:09 PM

Johnny Depp, Clint Eastwood, Eathan Hawke, Tom Hanks.