Postcrossing Forum
Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji? - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Postcrossing (/forum-5.html)
+--- Dział: Zamówienia (/forum-10.html)
+--- Wątek: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji? (/thread-871.html)



Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji? - boney - 04-07-2013 09:42 PM

Witam Serdecznie.

Nie jest to reklama w pełnym tego słowa znaczeniu bo ja też nie jestem żadną firmą także proszę o wyrozumiałość Uśmiech. Mam 24 lata i jestem studentem. Wybieram się w tym toku na kolejna wyprawę rowerową - tym razem w kierunku jak w tytule tematu. Podczas szukania sponsorów na tegoroczną wyprawę rowerową wpadłem na pewien pomysł - mianowicie na oferowanie wysłania pocztówki z kraju w którym będę za drobny zastrzyk gotówki. Pomyślałem, że możecie Państwo być zainteresowani z racji waszego ciekawego hobby.

Byłbym niezmiernie wdzięczny za podanie informacji do znajomych kolekcjonerów. Jedyne co mogę zrobić to być wdzięczny, podziękować i wysłać pocztówki. Mało kto pewnie ma szanse zdobyc kartkę z Gruzji czy też Iranu, a dzieki temu ja będę w stanie zrealizować swoje marzenie Uśmiech
Proszę tutaj sobie przeczytać więcej na moim blogu:

http://boney.bikestats.pl/893057,Czy-ktos-reflektuje-na-kartke-z-Iranu-lub-Gruzji.html

a tutaj fanpage na facebooku.
https://www.facebook.com/blogpodrozniczy

Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość! Uśmiech

Karol


RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji? - Martina - 04-08-2013 07:37 AM

Bardzo fajna opcja, z tego co pamiętam to ekipa busemprzezświat też oferowała pocztówkę za parę złotych więcej Oczko jeśli zdążę przed Twoim wyjazdem mieć jakichś kilka złotych za dużo, to na pewno się skuszę. i przypuszczam że sporo z nas faktycznie tak zrobi Oczko dobrze trafiłeś. powodzenia! Szczęśliwy


RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji? - Tulsa - 04-08-2013 10:31 AM

Martina,dokładnie: http://www.busemprzezswiat.pl/wesprzyj-wyprawy/pocztowki-z-wyprawy/


RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji? - Martina - 04-08-2013 11:06 AM

no, tylko Iran lub Gruzja to ciekawsza opcja niż USA czy Australia od tamtych Oczko


RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji? - GingerGirl - 04-08-2013 02:11 PM

Genialna opcja Uśmiech mysle, ze i ja cos wplace w okolicach maja Oczko i mysle, ze troche chetnych znajdziesz Uśmiech


RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji? - Pasażerka - 04-08-2013 03:53 PM

Że też ja nigdy nie wpadlam na taki pomysł z szukaniem w ten sposób dofinansowania na swoje wyprawy. Może zrobię konkurencję, bo sama się w te wakacje wybieram na Kaukaz i do Iranu w tym roku wybieram Diabeł


RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji? - magdala39 - 04-08-2013 03:58 PM

Hurra! Będziemy mieli dużo pocztówek! Ja chętnie sobie taką pocztówkę "kupię"!


RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji? - boney - 04-08-2013 05:07 PM

Niesamowicie cieszę się takim odzewem! Ja szczerze mówiąc także sam tego nie wymyśliłem tyko obracając się po wielu blogach widziałęm cos takiego u innych Uśmiech
Na razie nie jest to jakaś dochodowa opcja która by finansowała całą wyprawę i pozwalała stołować się w restauracjach, ale nie zmienia to faktu i tak jestem niesamowicie Wam wdzięczny!

Zachecam do polubienia fanpage, tym samym ja sie sam przypomnę jesli ktos by zapomniał do maja Uśmiech

Milego!!


RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji? - GingerGirl - 04-08-2013 05:12 PM

Naprawde fajna sprawa, w sumie sama jestem ciekawa jaka mozna uzbierac sume, kiedy kazdy dorzuci cos od siebie, zbiorowe akcje zawsze daja fajny wynik Uśmiech i to jak najbardziej fajny pomysl.
Zreszta... nawet tak bezinteresownie tez... jesli odmowie sobie czegos, a dzieki temu doloze cos od siebie, zeby ktos inny mogl spelnic swoje marzenie, pozwolic sobie na drogie leczenie lub ratowanie swojego zycia - robie to ilekroc moge Oczko bo... los chcial, ze sama nie musze prosic Uśmiech
Trzymam kciuki i wplacam cos za jakis czas Oczko


RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji? - boney - 04-08-2013 05:43 PM

dziekuje!


RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji? - Tulsa - 04-08-2013 09:15 PM

Pasażerka,to podrzuć mi numer konta na PW (mówię poważnie). Duży uśmiech