Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji?
Autor Wiadomość
boney Offline
Świeżynka
*

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji?
Witam Serdecznie.

Nie jest to reklama w pełnym tego słowa znaczeniu bo ja też nie jestem żadną firmą także proszę o wyrozumiałość Uśmiech. Mam 24 lata i jestem studentem. Wybieram się w tym toku na kolejna wyprawę rowerową - tym razem w kierunku jak w tytule tematu. Podczas szukania sponsorów na tegoroczną wyprawę rowerową wpadłem na pewien pomysł - mianowicie na oferowanie wysłania pocztówki z kraju w którym będę za drobny zastrzyk gotówki. Pomyślałem, że możecie Państwo być zainteresowani z racji waszego ciekawego hobby.

Byłbym niezmiernie wdzięczny za podanie informacji do znajomych kolekcjonerów. Jedyne co mogę zrobić to być wdzięczny, podziękować i wysłać pocztówki. Mało kto pewnie ma szanse zdobyc kartkę z Gruzji czy też Iranu, a dzieki temu ja będę w stanie zrealizować swoje marzenie Uśmiech
Proszę tutaj sobie przeczytać więcej na moim blogu:

http://boney.bikestats.pl/893057,Czy-kto...ruzji.html

a tutaj fanpage na facebooku.
https://www.facebook.com/blogpodrozniczy

Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość! Uśmiech

Karol
04-07-2013 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #2
RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji?
Bardzo fajna opcja, z tego co pamiętam to ekipa busemprzezświat też oferowała pocztówkę za parę złotych więcej Oczko jeśli zdążę przed Twoim wyjazdem mieć jakichś kilka złotych za dużo, to na pewno się skuszę. i przypuszczam że sporo z nas faktycznie tak zrobi Oczko dobrze trafiłeś. powodzenia! Szczęśliwy

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
04-08-2013 07:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tulsa Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 613
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji?
Martina,dokładnie: http://www.busemprzezswiat.pl/wesprzyj-w...z-wyprawy/

Ngi Ne Themba

Profil1|Profil2|Picasa|For swap
04-08-2013 10:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #4
RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji?
no, tylko Iran lub Gruzja to ciekawsza opcja niż USA czy Australia od tamtych Oczko

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
04-08-2013 11:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
GingerGirl Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 79
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1
Post: #5
RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji?
Genialna opcja Uśmiech mysle, ze i ja cos wplace w okolicach maja Oczko i mysle, ze troche chetnych znajdziesz Uśmiech
04-08-2013 02:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #6
RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji?
Że też ja nigdy nie wpadlam na taki pomysł z szukaniem w ten sposób dofinansowania na swoje wyprawy. Może zrobię konkurencję, bo sama się w te wakacje wybieram na Kaukaz i do Iranu w tym roku wybieram Diabeł

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
04-08-2013 03:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
magdala39 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #7
RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji?
Hurra! Będziemy mieli dużo pocztówek! Ja chętnie sobie taką pocztówkę "kupię"!
04-08-2013 03:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
boney Offline
Świeżynka
*

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji?
Niesamowicie cieszę się takim odzewem! Ja szczerze mówiąc także sam tego nie wymyśliłem tyko obracając się po wielu blogach widziałęm cos takiego u innych Uśmiech
Na razie nie jest to jakaś dochodowa opcja która by finansowała całą wyprawę i pozwalała stołować się w restauracjach, ale nie zmienia to faktu i tak jestem niesamowicie Wam wdzięczny!

Zachecam do polubienia fanpage, tym samym ja sie sam przypomnę jesli ktos by zapomniał do maja Uśmiech

Milego!!
04-08-2013 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
GingerGirl Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 79
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1
Post: #9
RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji?
Naprawde fajna sprawa, w sumie sama jestem ciekawa jaka mozna uzbierac sume, kiedy kazdy dorzuci cos od siebie, zbiorowe akcje zawsze daja fajny wynik Uśmiech i to jak najbardziej fajny pomysl.
Zreszta... nawet tak bezinteresownie tez... jesli odmowie sobie czegos, a dzieki temu doloze cos od siebie, zeby ktos inny mogl spelnic swoje marzenie, pozwolic sobie na drogie leczenie lub ratowanie swojego zycia - robie to ilekroc moge Oczko bo... los chcial, ze sama nie musze prosic Uśmiech
Trzymam kciuki i wplacam cos za jakis czas Oczko
04-08-2013 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
boney Offline
Świeżynka
*

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji?
dziekuje!
04-08-2013 05:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tulsa Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 613
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji?
Pasażerka,to podrzuć mi numer konta na PW (mówię poważnie). Duży uśmiech

Ngi Ne Themba

Profil1|Profil2|Picasa|For swap
04-08-2013 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS