Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RR na dobry początek
Autor Wiadomość
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #101
RE: RR na dobry początek
No wiesz, jeszcze żadna grupa się nie zamknęła jeśli chodzi o wysłane/odebrane kartki. Może coś się ruszy, jak grupy się pozamykają.

Ale temat zmieniłam.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
02-19-2012 02:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sheepman Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #102
RE: RR na dobry początek
prosze o dopisanie mnie do grupy 3B Oczko

02-19-2012 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #103
RE: RR na dobry początek
Yaaay, w końcu grupa się zamknęła ^^!

Adresy wyślę wkrótce.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
02-19-2012 03:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #104
RE: RR na dobry początek
dostałam grupę 1 od siadulki i od Pasażerki ^^"

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
02-20-2012 02:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #105
RE: RR na dobry początek
Zaktualizowane i adresy wysłane.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
02-20-2012 03:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #106
RE: RR na dobry początek
dostałam śliczne Kielce od siadulki w ramach #1
[Obrazek: skanowanie0083.jpg]

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
02-20-2012 05:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wedmoczka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #107
RE: RR na dobry początek
proszę dopisać gr 6 śliczna Częstochowa od Romanka,dotarła jeszcze w tam tym tyg tylko że nie zaktualizowane
02-20-2012 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #108
RE: RR na dobry początek
Otrzymałem piekne kartki w ramach naszego RR.

Grupa 1- single:
Od Pasażerki- wspaiała panorama gdyńskiego portu i centrum miasta! Bardzo dziękuję!
Od Siadulki- piekne Kielce z dworcem autobusowym i kościołem! Serdeczne dzieki!

Grupa 6- multi:
Od Wedmoczki- składanka lubelska z zamkiem, bramą i poczta główna! Dziękuję bardzo!

02-20-2012 07:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaulaZ87 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 423
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #109
RE: RR na dobry początek
A ja poproszę o dopisanie do grupy 7 - multi, Duży uśmiech

Na wymianę| Otrzymane z Polski | Profil na PC
Favy z PL
02-20-2012 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PharmacySeal Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #110
RE: RR na dobry początek
Grupa #2 - dzięki Ayuto za za "miniaturowy' Poznań Uśmiech
02-20-2012 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
betkap Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 70
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #111
RE: RR na dobry początek
Grupa 6 - od Wedmoczki. Bardzo dziękuję za piękna karteczkę Uśmiech
02-21-2012 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #112
RE: RR na dobry początek
(02-20-2012 09:11 PM)PaulaZ87 napisał(a):  A ja poproszę o dopisanie do grupy 7 - multi, Duży uśmiech

Bardzo, ale to bardzo dobry wybór Szczęśliwy

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
02-21-2012 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaulaZ87 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 423
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #113
RE: RR na dobry początek
(02-21-2012 07:08 PM)Bozia napisał(a):  Bardzo, ale to bardzo dobry wybór Szczęśliwy

Nie ukrywam, że zrobiłam to specjalnie dla Ciebie Język Nawet zakupiłam już kartki i będą czekać na odpowiednią chwilę do wysłania Duży uśmiech

Na wymianę| Otrzymane z Polski | Profil na PC
Favy z PL
02-21-2012 07:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #114
RE: RR na dobry początek
Kartki z grupy nightview wysłano dzisiaj Uśmiech

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-21-2012 08:10 PM przez romanek.)
02-21-2012 08:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stalowamagnolia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 2,490
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #115
RE: RR na dobry początek
Dzisiaj dostałam świetne RR-y od Pasażerki, Asumiks i Klaudii.


Proszę dołączyć mnie do grupy 5 Uśmiech

otrzymanePL
favyPL
02-21-2012 09:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adadam Offline
:)
***

Liczba postów: 223
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #116
RE: RR na dobry początek
Dziś wysłałem wszystki kartki z grupy 6 oraz dostałem wszystkie 3 z tejże grupy, również. Język
02-22-2012 04:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Hiiri Offline
Co ma Mysza?
***

Liczba postów: 175
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #117
RE: RR na dobry początek
Wysłałam wczoraj wszystkie kartki a dziś dostałam kartkę od Hedonic - piękny Zamość. Dziękuję! (;

Mój blog || PC || Wymiana || Polska - ulubione || Last.fm
02-22-2012 04:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
get_me_out Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 338
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #118
RE: RR na dobry początek
Przepraszam, za spóźnienie - kartki z grupy 4 wrzuciłam dzisiaj do skrzynki. I chyba zapomniałam napisać, że jak wróciłam do Krakowa w sobotę, to wyjęłam RR-owe kartki od Hedonica, sheepmana i Bozi Szczerbol

W świecie ludzi tylko subiektywność jest obiektywna
W. Allen
_______________
for trade | fav PL | otrzymane PL
02-22-2012 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Ayuto Offline
kseromaniak
****

Liczba postów: 441
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #119
RE: RR na dobry początek
RR od Bozi gr II otrzymany. Dziękuję! Uśmiech

"But we're never gonna survive, unless...
we get a little crazy."
02-23-2012 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #120
RE: RR na dobry początek
Zaktualizowane. Jakby coś się nie zgadzało, dajcie znać.

A ode mnie jeszcze jedna prośba -- jeśli informujecie, że dostaliście jakieś kartki, piszcie też proszę z jakiej grupy jesteście. Może dla Was to oczywiste, bo jesteście tylko w jednej grupie, ale ja muszę przewijać całą listę i sprawdzać, czy na pewno o tę i tę grupę chodzi. Danke from the mountain Uśmiech.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
02-23-2012 12:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS