Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RR na dobry początek
Autor Wiadomość
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #221
RE: RR na dobry początek
w shoutboxie RRowi wyjadacze wspólnymi siłami wymyślili pomysł na nową grupę.
sacrum vs profanum
niniejszym prosimy o jej otworzenie Anioł

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
03-15-2012 08:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stalowamagnolia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 2,490
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #222
RE: RR na dobry początek
Dziś otrzymałam kartkę od Romanka, gr. 5 Uśmiech

otrzymanePL
favyPL
03-15-2012 08:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #223
RE: RR na dobry początek
a tak w ogóle to wysłałam dzisiaj swoje kartki z grupy 10 i 12 Uśmiech

i jeszcze jakby nowa grupa powstała to prosimy o dopisek, żeby popuścić wodze wyobraźni w obu sferach i na kartce napisać dlaczego ta kartka wiąże się z daną sferą Uśmiech

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
03-15-2012 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
magdala39 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #224
RE: RR na dobry początek
ja bym chciała swoją osobą grupę 11 uzupełnic...
03-15-2012 08:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #225
RE: RR na dobry początek
do sacrum proszę Uśmiech

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
03-15-2012 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #226
RE: RR na dobry początek
do sacrum również Duży uśmiech

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
03-15-2012 09:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #227
RE: RR na dobry początek
Grupę profanum poproszę Uśmiech

03-15-2012 09:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #228
RE: RR na dobry początek
A ja sacrum, bo się martwię panowie o moją duszę Język

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
03-15-2012 09:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #229
RE: RR na dobry początek
ja mogę do profanum ostatecznie Cyklop

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
03-15-2012 09:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia27 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #230
RE: RR na dobry początek
własnie odebrałam kartkę od Bozi grupa 5 SzczęśliwySerce dziękuję baaardzo ! Uśmiech
03-16-2012 01:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #231
RE: RR na dobry początek
Wysłałem kartki z grupy 11-zamkiSzczęśliwy

03-16-2012 07:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #232
RE: RR na dobry początek
dostałam kartkę od Bozi z #12. skanu nie będzie, bo się coś spsuło Uśmiech

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
03-19-2012 10:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia27 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #233
RE: RR na dobry początek
kościoły grupy 11 w drodze Uśmiech

moje FAV PL
03-19-2012 10:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia27 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #234
RE: RR na dobry początek
zamek od Bozi grupa 12 jest juz u mnie Szczęśliwy dziękuję baaaaaaaardzo! Uśmiech

moje FAV PL
03-19-2012 01:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
magdala39 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #235
RE: RR na dobry początek
zamki grupy 11 od kilku godzin są już w drodze :-)
03-19-2012 04:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
get_me_out Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 338
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #236
RE: RR na dobry początek
kościoły z grupy 11 wrzuciłam do skrzynki wczoraj Uśmiech

W świecie ludzi tylko subiektywność jest obiektywna
W. Allen
_______________
for trade | fav PL | otrzymane PL
03-19-2012 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stalowamagnolia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 2,490
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #237
RE: RR na dobry początek
Dostałam świetną kartkę od Pasażerki, gr. 10 Uśmiech

otrzymanePL
favyPL
03-19-2012 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #238
RE: RR na dobry początek
Przyszly piekne kartki z Morzem Baltyckim i Gdanskiem od Pasazerki z grup: 10 i 12!
Serdecznie dziekuje!

03-19-2012 10:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #239
RE: RR na dobry początek
Dzisiaj piękna kartka z Katerdą Oliwską od Basi27 w ramach grupy 11.
Bardzo dziękuję!

https://picasaweb.google.com/11733611061...0150706834

03-20-2012 07:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stalowamagnolia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 2,490
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #240
RE: RR na dobry początek
Dziś dostałam zamkowe kartki od Romanka i Magdali39 w ramach grupy 11. Dziękuję Duży uśmiech

Dziś wysłałam swoje kartki z gr. 11.

otrzymanePL
favyPL
03-20-2012 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS