|
Czy ktoś reflektuje na pocztówkę z Iranu lub Gruzji?
|
|
| Autor | Wiadomość |
Martina
rebeliantka! XD ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 3,185 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 16 |
|
||
| 04-08-2013 07:37 AM |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Partnerzy:

Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
Pomoc


jeśli zdążę przed Twoim wyjazdem mieć jakichś kilka złotych za dużo, to na pewno się skuszę. i przypuszczam że sporo z nas faktycznie tak zrobi




