|
[zakończone] kartki z Zamku Moszna i Opolszczyzny (marzec)
|
|
| Autor | Wiadomość |
ljoe
Więcej czystych niż wysłanych ;) ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 142 Dołączył: Feb 2012 Reputacja: 3 |
|
||
| 02-25-2012 03:58 PM |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Partnerzy:

Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
Pomoc


A swoją drogą w maju organizowane jest tam święto kwitnących azalii i jest tam wtedy przepięknie. a w zamku jest szpital psychiatryczny



