Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
loteria skarbonkowa :D (do wygrania kartki z Ostravy)
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #32
RE: loteria skarbonkowa :D (do wygrania kartki z Ostravy)
Loteria zamknięta, zabieram się za liczenie drobniaków i za jakiś czas będą wyniki Oczko
Melduję, że w skarbonce jest... 40 zł i 80 groszy. Tym samym wygrywa Kolekcja, ktora pomyliła się tylko o 80 groszy Uśmiech Gratuluję!

Muszę też dodać, że Magda może dziękować mojemu Tacie, bo jeszcze do niedawna w skarbonce było jakieś 5-6 zł mniej, ale w trakcie trwania loterii postanowił (chyba w ramach zajączka Duży uśmiech) rozdzielić między mnie i brata drobne, które zapychały mu portfel, okazało się, że tych "Drobnych" było 40 zł w we wszelakim bilonie o od 1-groszówek do 2 złotówek, z czego tylko 10 było w 5-cio, 10-cio i 20-sto groszówkach, reszta w grubszych raczej. Te 5 zł poleciało do skarbonki i spowodowało, że to właśnie Kolekcja była najbliższa rzeczywistej zawartości mojej krówki - Holenderki. Dowód załączam w postaci zdjęcia, jednak jest wybitnie marnej jakości, bo moj aparat z telefonu w sztucznym świetle, wieczorem robi marne zdjęcia. http://www.picshot.pl/public/view/92167

A drugim zwycięzcą, którego wylosował randomizer jest numer 16. Nie edytowaliście wszyscy numerków i na pierwszej stronie nastąpiło przesunięcie, numer 16 powinna mieć Paulina (podpisana jest jako numer 15, ale jest 16-sta w kolejności). Gratuluję również. Zrzut erkanu również w załączniku. Paulinę (znowu, teraz już sobie założyłam zeszycik, więc ostatni raz) poproszę o adres, a adres Magdy mam na pocztówce Uśmiech


Załączone pliki Miniatury
   

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2012 09:47 PM przez nemezis871.)
04-11-2012 08:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: loteria skarbonkowa :D (do wygrania kartki z Ostravy) - nemezis871 - 04-11-2012 08:23 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [zakończony] konkurs zgadywanka gdzie do wygrania są pocztówki SiMet 22 22,272 01-17-2013 05:11 PM
Ostatni post: stalowamagnolia
  konkurs noworoczny - dziesiątki kartek do wygrania! Martina 42 38,287 01-12-2013 02:25 PM
Ostatni post: wedmoczka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS