Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
loteria z okazji facebookowej stówy
Autor Wiadomość
ljoe Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #1
loteria z okazji facebookowej stówy
Tak jak pisałem ostatnio w shoutboxie proponuję wielką loterię z okazji okrągłej stówy fanów na facebookowej stronie forum. Obecnie jest nas dokładnie 98 więc jeszcze tylko 2 osobyUśmiech

Wśród biorących udział w loterii rozlosuję moją ostatnią zdobycz, a mianowicie 3 kartki z serii "Zoonia Europejska". Każda kartka zawiera jeden obrazek z tych:

   

Zasady loterii:
Aby wziąć udział w loterii należy być fanem strony na facebooku (i tak nie chce mi się tego sprawdzać, ale jakaś zasada musi byćUśmiech) Wklejcie też linka do swojej ulubionej (oficjalnej) kartki, którą dostaliście na Postcrosingu. W poście wpiszcie swój kolejny numer - zwycięzcę wylosuje randomizer. Wzór kartki wybiorę losowo, no chyba, że ktoś się uprze przy którejś ilustracji to proszę dopisać, którą by się chciało dostać, no ale wtedy nie będzie niespodziankiUśmiech Kwestia wypisania/nie wypisania również dowolna.

Loteria rozpoczyna się już teraz, a skończy się po zdobyciu 100 fanów jednak nie wcześniej niż w niedzielę 17 czerwca o godz. 23.59 Uśmiech

Powodzenia!!

Polecam i zapraszam: https://www.facebook.com/pages/Postcross...1229402831 Szczęśliwy
06-14-2012 06:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
loteria z okazji facebookowej stówy - ljoe - 06-14-2012 06:20 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Z okazji Światowego Dnia Poczty maga_cortazar 0 2,615 10-04-2013 02:00 PM
Ostatni post: maga_cortazar
  Mini konkurs bez okazji :) Av3ntia 38 29,707 11-15-2012 09:11 AM
Ostatni post: Av3ntia
  loteria z okazji 1000 dni na PC! Martina 22 19,702 08-27-2012 09:56 PM
Ostatni post: Pasażerka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS