Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam?
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #95
RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam?
Paulino, ja kupiłam rok temu w Głogowie oba te wzory, wzięłam je, bo na poczcie nie mieli w ogóle pocztówek, a ja chciałam mieć jakąkolwiek pamiątkę z wycieczki Uśmiech Na początku mi się nie podobały, ale teraz je lubię Uśmiech Jakościowo są dobre, wydrukowane na masywnym papierze, który nie gnie się łatwo i są też błyszczące. Na dodatek in plus trzeba oddać, że jest to dość stara firma i utrzymuje się długo na rynku, raczej więc nie grozi Ci oszukanie przez jakiegoś wydawcę- efemerydę, który zjawia się i znika i znowu zjawia pod innym szyldem. Na początku mojej przygody z kolekcjonowaniem kartek, mój chłopak przyniósł mi kilka swoich, zapisanych do niego, była wśród nich także pocztówka tej firmy, wysłana ze Śnieżki, no już dobre 12 lat temu Uśmiech
Ubolewam nad tym, że z Bolesławca mają same multi, bo ten wiadukt jak widać może tworzyć genialny motyw pocztówki: http://www.postcrossing.com/postcards/PL-59371 Niektóre z Karpacza i Karkonoszy są bardzo ładne, multi jak na multi oblecą, ale dlaczego nie mają więcej takich jak ta z Lwówka Śląskiego: http://www.kartkipocztowe.home.pl/quickg...&show=full mam ją nawet w favach Huh Tylko jedne multi wyliczając kartki z Karpacza, Karkonoszy i Jeleniej Góry - reszta same multi oprócz tego. Szkoda, widać, że mają jakiś tam potencjał

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-14-2012 10:00 AM przez nemezis871.)
05-14-2012 09:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - nemezis871 - 05-14-2012 09:58 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS