Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam?
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #148
RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam?
Jestem nienormalna, jak mamę kocham O matko Zrobiło się w końcu ciepło, to co zrobiła Pochmurna? Wsiadła na rower i pojechała do oddalonego o 15 km miasteczka. A bo tam nie byłam i nie mam stamtąd kartek, a w końcu co to 15 km, a w dwie 30?O matko I kupiłam raptem 6 pocztówek, w tym dwie dla kuzynki, o takie m.in. złapałam: http://www.ddkedition.com.pl/images/prod...9869_0.jpg
http://www.dekorgraf.pl/sites/default/fi...ast_01.jpg

Nie pytajcie jak mnie tyłek boli O matko To były najbardziej okupione potem moje pocztówki Duży uśmiech

A w weekend kupiłam po 5 dla siebie i kuzynki (ale mnie korciło, by jej dać tylko po jednej Język Bo były fest drogie) kartek z Książa, bo wybraliśmy się z rodziną na zwiedzanie Książa (piięęęękny), Wałbrzycha (najbrzydsze miasto jakie widziałam) i podziemnego kompleksu w Osówce - tam też kupiłam sobie 3 kartki - dwie z Głuszycy/Osówki i jedno cudnej urody single z wieżą na Wielkiej Sowie Uśmiech Żałuję,w Świebodzicach ani Jaworze (ech, być tak blisko UNESCO-wego kościółka i nic nie kupić) nie było nic otwartego w niedzielę, ale cóż, dobrze, ze w Książu i Osówce kupiłam dużo ładnych kartek Uśmiech

A poza tym babcia powyższej kuzynki była ostatnio w Tomaszowie Mazowieckim, Piotrkowie Trybunalskim i Spale oraz Inowłodzu i w pierwszych dwóch nakupiła tyle kartek za 0,25 zł (że też u nas nie ma kartek za 25 groszy!), że skapnęło mi się też kilka z tych miejscowości Oczko

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-24-2012 03:59 PM przez nemezis871.)
07-24-2012 03:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jakie pocztówki dzisiaj kupiłem/kupiłam? - nemezis871 - 07-24-2012 03:55 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS