Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #284
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
hardgirl123 napisał(a):Dziabka, nie ejst tak że to Ty nie miałaś odwagi na wojaże, tak Cię ukształtowali Smutny podobnie jak mi wmawiali, że zgwałcą , zabiją, zacpaja wywiozą itp, rany bombel no masakra!!

No jak bym moją Mamę słyszała Język Teraz już ma niewiele do powiedzenia i jak bym powiedziała, że jadę ze swoim na stopa, to musiałaby to znieść, ale tak właśnie było Duży uśmiech Biadolenie, że nie po to mnie chowała tyle lat, żeby coś tam... Zresztą, moja Mamuśka jest mistrz, jakiś czas temu łyżwy spięła mi kłódką, słysząc, że idę na jakiś staw jeździć Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech Powiedziała, że ona by umarła ze strachu, że się utopię Duży uśmiech I, że jak będę miała swoje dziecko, to zobaczymy czy je puszczę jeździć na łyżwach na stawie jakimś Duży uśmiech Ale za to ją kocham Duży uśmiech

Agata, nie przejmuj się gadaniem, ja osobiście Ci strasznie zazdroszczę tych wojaży i tego, że masz z kim tak wojażować, bo mój i stop.... Szczęśliwy za wygodny... No, a samej tak? Smutny

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-14-2012 11:27 AM przez nemezis871.)
02-14-2012 11:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 02-14-2012 11:26 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS