Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #289
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Moja na szczęście się do moich związków nie wtrąca, jakkolwiek jest pesymistką okropną i co jakiś czas mi marudzi: a zobaczysz z nim to będziesz miała tak i siak, bo on jest jedynakiem, a z jego mamą jeszcze gorzej, bo ona go będzie wiecznie pod spódnicą trzymac, a Ty będziesz ta zła i najchętniej by się wprowadziła do was za ścianę...
W sumie przedwczoraj teściowa dowaliła tekstem typu: Dominik, jak Ty się wyprowadzisz, to ja będę przeżywać syndrom opuszczonego gniazda, weźcie wy się wprowadźcie tu do bloku, albo gdzie blok dalej co?
OMAL NIE UMARŁAM! I ledwo się ugryzłam w język by jej powiedzieć: To Pani nie wie, że już dawno zapowiedziałam, że NIE BĘDĘ mieszkać w Dąbrowie Górniczej? Nie mam nic do DG, ale jak bym mieszkała blisko teściów, to naprawdę bym miała teściową wiecznie w domu! Naaaaarazie!
A moja jeszcze mi marudzi, że już chce wnuka/czkę. Duży uśmiechDuży uśmiech O Tacie nie wspomnę, ciągle tylko pyta: No kiedy w końcu zostanę Dziadkiem, no?! Mam 52 lata! A czyja to wina, że się hajtałeś mają 27? Duży uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
02-14-2012 11:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - nemezis871 - 02-14-2012 11:37 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS