Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A teraz coś całkiem z innej beczki...
Autor Wiadomość
Anusiak85 Offline
kartkowy nałogowiec
****

Liczba postów: 403
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #434
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki...
Hi, 69 days ago I send to you a postcard with this number NZ-61713 can you please registere this number? regards, Moira

ok, czasem tak bywa, chociaż ja gdy pytam o expired to nie walę prosto z mostu: zarejestruj, tylko pytam czy może się gdzieś nie zawieruszyła między ulotkami czy coś...
no, ale pocztówki z NZ raczej bym nie przegapiła Podejrzany a więc:

Hello Moira, sorry, but I don`t received any card from NZ last time. Anna

na co pani się uparła:

Hi, But I send it on 20 december 2011. Can you please register it anyway? NZ-61713

jasne, już lecę O matko

Hello, no, I`m sorry but I register only this postcard which I really receive. Anna

i tu nastąpiła kwintesencja korespondencji Zdziwko

Hello, I think that is really stupid why can you not register a postcard I send to you even if you did not received it.
Because of you it is still on my list if you would ask the same to me I would also do the same to you. Now is your name on my profile of not receiving.
Thanks for not working with me.


no naprawdę niewiarygodne, że nie chcę zarejestrowac pocztówki, której nie dostałam! no straszna jestem! Zdziwko i będę szpecic pani listę wysłanych Szczęśliwy

mój profil // for trade // favy z Polski //odebrane z Polski
02-28-2012 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: A teraz coś całkiem z innej beczki... - Anusiak85 - 02-28-2012 09:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS