Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdy ktoś wysyła małe potworki...
Autor Wiadomość
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #10
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki...
(08-17-2012 11:39 PM)heksita napisał(a):  Pół biedy, jeśli w galerii wysłanych jest jeden wzór jakiegoś widoczku. Nie wszyscy mają dostęp do sklepów z szerokim asortymentem. W takim przypadku wysyłam coś neutralnego albo coś z listy życzeń, jeśli profil ma miły wydźwięk. Ale jeśli to koszmarkowe ad-kartki czy wydruki z domowej drukarki, wysyłam specjalnie coś mało urodziwego, coś zawsze się w pudełku znajdzie.

mam to samo - jeśli ktoś wysyła jakiś jeden wzór, ale czegoś normalnego, to wysyłam coś, czego mam pod dostatkiem, jest neutralne lub jakoś się wpasowuje w preferencje adresata. jeśli ktoś wysyła śmieci, bez względu na preferencje adresata, to też wysyłam coś w tym stylu. może nie śmiecia, ale coś co zalega mi w pudle i jest takie sobie.
ale zdarzyło mi się ze dwa razy, że takie byle co wysłane komuś zostało właśnie przez niego favnięte Szczęśliwy

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
08-18-2012 11:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Gdy ktoś wysyła małe potworki... - emka - 08-17-2012, 09:42 PM
RE: Gdy ktoś wysyła małe potworki... - Pasażerka - 08-18-2012 11:01 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS