Ankieta: Czy lubisz naklejki na otrzymanych kartkach?
Tak.
Nie.
Zależy (szczegóły w poście).
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naklejki na kartkach
Autor Wiadomość
Wróg Ludu Offline
Zbir
****

Liczba postów: 560
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #1
Naklejki na kartkach
Pytanie brzmi - czy lubisz otrzymywać kartki udekorowane naklejkami. Zakładając oczywiście, że ich ilość jest rozsądna, oraz że nie znajdują się na kartce po to aby ukryć jej wady.
03-29-2012 02:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #2
RE: Naklejki na kartkach
Nie mam nic przeciwko naklejkom, o ile zachodzą warunki jak w pierwszym poście, tak więc zagłosowałam na TAK. Nie jest to jednakże warunek konieczny do tego, żeby kartka mi się podobała, zdecydowanie wyższy priorytet ma zdjęcie, znaczki czy też wiadomość od nadawcy. Naklejki to tylko miły dodatek.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
03-29-2012 02:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zylia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 590
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 4
Post: #3
RE: Naklejki na kartkach
Zgadzam się całkowicie ze zdaniem heksity Oczko)

Mi osobiście zdarza się dekorować naklejką kopertę (jeżeli wysyłam komuś np 2 kartki albo kartkę + jakiś drobiazg, więc koperta jest konieczna).
03-29-2012 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #4
RE: Naklejki na kartkach
podpisuję się obiema łapkami pod postem Marty, bo inaczej powtórzyłabym się właściwie słowo w słowo, tudzież argument w argument Uśmiech

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
03-29-2012 03:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Ayuto Offline
kseromaniak
****

Liczba postów: 441
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #5
RE: Naklejki na kartkach
Ja dałam nie. Bo przeważnie tych naklejek jest zdecydowanie za dużo. Wolałabym na ich miejscu znaleźć treść od nadawcy.

"But we're never gonna survive, unless...
we get a little crazy."
03-29-2012 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wen.kongshu Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 173
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #6
RE: Naklejki na kartkach
A ja jednak nie lubię naklejek na pocztówkach. Zwykle są one dość dziecinne i jest ich za dużo.
Raz wysłała do mnie list z kartką babeczka ( w średnim wieku) z USA. W kopercie były też naklejki, jeszcze nie naklejone, pochodzące z jej kolekcji. Bo jak się okazało, ona zbierała naklejki. Ponieważ list był sympatyczny, a kartka pasowała do moich ulubionych w 100%, wiec postanowiłam wysłać jej też krótki liścik i parę polskich naklejek. Powiem szczerze, że miałam problem, bo w domu nic nie było, i musiałam odwiedzić w tym celu parę papierników, by wybrać coś stosownego.
Ot, taka moja naklejkowa historia!
03-29-2012 03:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
likevel Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 162
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #7
RE: Naklejki na kartkach
Niespecjalnie. Nie mam już pięciu lat, naprawdę nie potrzebne mi są serduszka czy brokatowe zwierzątka.

Fav PL
03-30-2012 02:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolekcja Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 310
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #8
RE: Naklejki na kartkach
a ja lubię, sama też naklejam. ale zgadzam się z dziewczynami z "góry", co za dużo to nie zdrowo. Co innego na kopercie, tam może być nawet milion naklejek, o ile nie zaklejają adresu.
03-30-2012 06:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
zylia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 590
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 4
Post: #9
RE: Naklejki na kartkach
Wiadomo - we wszystkim trzeba znać umiar Oczko) Jak ktoś nakleja milion naklejek, które w dodatku nie pasują stylem do niczego, to masakra.
Ale powiedzmy jedna ładna naklejka dla ozdoby - jak dla mnie bardzo spoko.
04-01-2012 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #10
RE: Naklejki na kartkach
ja nie lubię,tak samo jak kartek wypisanych kolorowymi długopisami,ale to kwestia gustu Oczko
dziś szukałam w empiku tych naklejek z euro 2012,nie mam kartek z tym związanych,ale chociaż naklejkę bym fanom futbolu wysłała Duży uśmiech
Dostałam tylko jedną fajną z naklejka taką "pluszowa" ,co nie zmienia faktu,że wole ich unikać Oczko z 3/3 otrzymanych z Kanady na każdej mam naklejki.
04-05-2012 07:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
margaretka02 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #11
RE: Naklejki na kartkach
Szkoda, że nie ma odpowiedzi: jest mi wszystko jedno, bo mnie jest wszystko jedno. Ani mnie to ziębi, ani grzeje Uśmiech

Favy z Polski
04-05-2012 08:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
F_o_X Offline
Pocztówkowy Otwór
*

Liczba postów: 8
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #12
RE: Naklejki na kartkach
A ja uwielbiam naklejki na pocztówce, zdecydowanie bardziej od treści, z których często niewiele wynika. Nawet specjalnie proszę przed wysłaniem o kilka miłych naklejkowych dodatków, ale też bez przesadyzmu. Śpiący
Mój ulubiony zestaw:
[Obrazek: Australia_Glenelg_12-2010-STAMPS.jpg]
Teraz mogę odwdzięczać się naklejkami z Ojro 2012:
[Obrazek: Stickers.jpg]

Szczecin - pocztówki Diabeł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2012 07:05 PM przez F_o_X.)
04-06-2012 07:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #13
RE: Naklejki na kartkach
te pokazane przez F_o_x to dla mnie już za dużo na przykład Niezdecydowany

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
04-06-2012 07:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #14
RE: Naklejki na kartkach
Ja nie lubię naklejek w ogole ;/ Kojarzą mi się z dziecinnymi zeszytami. Oczywiście, jeśli ktoś mi naklei coś, to nie prycham i nie fukam, a najczęściej nawet doceniam, że ktoś chciał mi kartkę umilić, jednak wolę kartki zapisane, lub... zarysowane Uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
04-06-2012 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
anusiagd Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 375
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #15
RE: Naklejki na kartkach
A ja uważam, że jak ma ładnie ozdobić to ok Oczko
Nasza Anusiak ma zawsze śliczne naklejki i kocham te pocztówki, bo zawsze mam jakąś ładnie naklejoną naklejkę Oczko) i to jest ładne i estetyczne Uśmiech

Nie jest kwestią naciapciać, tylko ładnie ozdobić Uśmiech

Otrzymane kartki z Polski || Ulubione

Raz się wiedzie dobrze, a raz bywa niefortunnie Firefox
04-07-2012 11:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PaulaZ87 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 423
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #16
RE: Naklejki na kartkach
Ja wolę kartki bardziej zapisane niż oklejone naklejkami, ale jak dostaję jakąś z naklejkami to nie narzekam, najczęściej są one małe i w rozsądnych ilościach. A sama bym nie miała ani jednej żeby nakleić. Z Walii wysyłałam czasem z naklejką przedstawiającą flagę walijską, ale stwierdziłam że to za droga zabawa dla mnie Język

Na wymianę| Otrzymane z Polski | Profil na PC
Favy z PL
04-07-2012 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anusiak85 Offline
kartkowy nałogowiec
****

Liczba postów: 403
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #17
RE: Naklejki na kartkach
(04-07-2012 11:57 AM)anusiagd napisał(a):  A ja uważam, że jak ma ładnie ozdobić to ok Oczko
Nasza Anusiak ma zawsze śliczne naklejki i kocham te pocztówki, bo zawsze mam jakąś ładnie naklejoną naklejkę Oczko) i to jest ładne i estetyczne Uśmiech

Nie jest kwestią naciapciać, tylko ładnie ozdobić Uśmiech

ja się tak właśnie przysłuchuje i skrzętnie notuję kto nie lubi naklejek Duży uśmiech
bo ja się staram zawsze komuś coś nakleic, i już się bałam że podpinam się pod hasło "kartki zaciapane naklejkami" ale jednak anusiagd mnie podbudowała Zawstydzony

mój profil // for trade // favy z Polski //odebrane z Polski
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2012 07:18 PM przez Anusiak85.)
04-07-2012 07:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Monasi4 Offline
Katriana Syntia
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #18
RE: Naklejki na kartkach
Ja w sumie w ankiecie zaznaczyłam, że nie lubię naklejek. Bo mi się to kojarzy właśnie z dużą ilością, dziwnych naklejek.
Ale jak jest jedna, mała, śliczna to lubię, wtedy zawsze się uśmiecham, bo to takie urocze jest.

Profil PCPocztówki na wymianęWszystkie otrzymane pocztówki
04-08-2012 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Hedonic Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 262
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #19
RE: Naklejki na kartkach
Jakieś niewielkie i charakterystyczne dla danego państwa...

// Profil // Hedonic-postcards // Mój vlog //
04-08-2012 10:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Wróg Ludu Offline
Zbir
****

Liczba postów: 560
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #20
RE: Naklejki na kartkach
Osobiście naklejek nie znoszę, odrywam jak tylko widzę, że jest taka możliwość. Tak jak dzisiaj - nadawca wpadł na "świetny pomysł" nalepienia naklejek na frontach kartek.
04-11-2012 03:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  znaczki na odebranych kartkach Martina 52 68,454 05-06-2014 03:11 PM
Ostatni post: Qidass

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS