Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zakończona] Loteria blogowa
Autor Wiadomość
Petitek79 Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 128
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 1
Post: #1
[Zakończona] Loteria blogowa
Postanawiam zorganizować loterię, bo na tym forum jeszcze tego nie robiłemSzczęśliwy

Zadanie proste. Po części chyba ma też za zadnie promowanie mojego blogaCwaniak. Wystarczy że wskażesz która kartka z mojego bloga podoba się Tobie najbardziej i dlaczego właśnie ta. http://wdrogepetitek.blogspot.com

No to zaczynamy. Na zgłoszenia w kolejnych postach czekam do wtorku 10 lipca 2012 godz 23:59. Ogłoszenie wyników w środę do południa.

Nagrody: Za najciekawsze uzasadnienie przewiduję 3 kartki: z Hong Kongu, z Wrocławia i ze skocznią w Wiśle. Poza tym randomizer wybierze jednego szczęśliwca który również otrzyma pocztówkę z Hong Kongu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-11-2012 06:50 AM przez Petitek79.)
07-04-2012 12:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jaagnie Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Post: #2
RE: Loteria blogowa
1. jaagnie

Kambodża. Zdecydowanie! A dlaczego? Otóż jako zagorzała ateistka... rozpływam się nad religiami, wierzeniami, tradycjami i wszystkim, co się z tym wiąże. Zwiedzam wszystkie świątynie jakie napotkam, rozmawiam z wyznawcami, dowiaduję się o symbolach. To pomaga mi zrozumieć jak różnorodny jest świat, że wiele rzeczy nie zależy tylko od ciebie, ale też od miejsca urodzenia. Jednak jedna racja przebija wszystkie inne: nieważne co wyznajesz, gdzie mieszkasz lub kim jesteś, ważne to być dobrym człowiekiem.
Dlatego zakochałam się w tej świątyni Uśmiech
07-04-2012 12:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolekcja Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 310
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #3
RE: Loteria blogowa
2.kolekcja

Petitku wybieram Pakistan http://wdrogepetitek.blogspot.com/search/label/Pakistan .
swego czasu mój wujek był tam w interesach i przysłał mi kartkę, mam do niej sentyment jest piękna i większa niż zwykłe. Poza tym kartki z tej serii są świetne i bardzo mi się podobają.
Dlatego jak ją u Ciebie zobaczyłam to od razu mi się spodobała Uśmiech
07-04-2012 01:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Mariola Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 190
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
Post: #4
RE: Loteria blogowa
3. Mariola

Bardzo trudno wybrać kartkę która mi się najbardziej podoba. Masz bardzo dużo ładnych kartek i mam problem z wybraniem tej jedynej.
Ale wybrałam ponieważ kojarzy mi się z taką z takim dużym poczuciem wolności. Można by iść w stronę tych gór i iść i naprawdę poczuć się wolnym Uśmiech

http://misiamisia-mariola.blogspot.com/
http://www.postcrossing.com/user/marbel12
07-04-2012 01:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Klaudja Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Loteria blogowa
4. Klaudja
Czarnogóra

Czarnogóra, ponieważ byłam w tym kraju w zeszłe wakacje i teraz gdy oglądam widokówki stamtąd, serducho bije mi szybciej ^^. To przepiękny kraj, piękna przyroda, krystalicznie czyste Jezioro Szkoderskie, niesamowity smak potraw i... to wszystko wróciło patrząc na tą karteczkę Uśmiech

Mój blog.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2012 01:34 PM przez Klaudja.)
07-04-2012 01:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
97didek Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 352
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Loteria blogowa
5. 97didek

http://wdrogepetitek.blogspot.com/search...%C5%81otwa ponieważ przypomina mi dzieciństwo, kiedy zawsze wszędzie było mnie pełno. A stary wiatrak symbolizuje to, że te czasy już przeminęły... Szczęśliwy

http://moja-skrzynka.blogspot.com/ Cwaniak
07-04-2012 03:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #7
RE: Loteria blogowa
6. nemezis871

Argentyńska Patagonia Serce Przecudowna! Mam już wprawdzie Chile z widokiem na równiny Patagonii, ale kartki z tego regionu podobają mi się nieziemsko! Jest taka piękna, że nawet takiej gadule jak ja brakuje słów w gębie, by podać sensowne argumenty Uśmiech Zdecydowanie Ci jej zazdroszczę Uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
07-04-2012 03:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #8
RE: Loteria blogowa
7.pro-et-contra
http://wdrogepetitek.blogspot.com/search/label/Chiny - moja wybrana Uśmiech
mam słabość do Azjatyckich kartek,chociaż wiadomo,co czasem potrafią wysłaćO matko
widok na pocztówce kojarzy mi się z wolnościa,medytacją i spokojem,a także z moim ulubionym filmem "wiosna,lato,jesien zima i wiosna". Marzę o tym,żeby kiedyś się wybrać w rejony dalekiego wschodu Uśmiech
07-04-2012 09:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
samlanka Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 149
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Post: #9
RE: Loteria blogowa
8. samlanka

http://4.bp.blogspot.com/-F4IQhSpMQVE/T9...C_0510.JPG
zdecydowanie ta Cypryjska kartka. Nie dosyć, że jest na niej widoczna ''gra świateł'', to jeszcze jest z Cypru. A w dodatku z Pafos,i z portu, na który miałam widok z okna przez ponad rok. Taki sentyment chyba. Tak czy owak, kartka cudo!

Profil PC ||Otrzymane-blog || Favy ||
Masz mi do wysłanie więcej niż jedną kartkę? Włóż je w kopertę!
Chcesz mój adres? Szukaj na PC
07-04-2012 09:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Petitek79 Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 128
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 1
Post: #10
RE: Loteria blogowa
Czekamy na kolejnych uczestników. Pozostały jeszcze niespełna 2 dni Zawstydzony
07-09-2012 06:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
werciarad Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 650
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #11
RE: Loteria blogowa
9. werciarad
Mi najbardziej spodobała się ta kartka http://wdrogepetitek.blogspot.com/2011/0...talya.html Bardzo podoba mi się takie 2w1 czyli morze i góry razemOczko A poza tym marzę znaleźć się na takiej plaży i popluskać w ciepłym morzu Uśmiech

Favy z Polski
Blog
Postcrossing
Otrzymane - Polska
07-09-2012 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Monasi4 Offline
Katriana Syntia
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #12
RE: Loteria blogowa
10. Monasi4

Wybrałam tą pocztówkę:
http://wdrogepetitek.blogspot.com/2010/0...ngoro.html
[Obrazek: DSC_0749.JPG]
Bo widać w niej dokładnie to czego oczekuję od pocztówek. Takie dziedzictwo kulturowe, przekazanie tego co jest najważniejsze w kraju. Uwielbiam oglądać programy dokumentalne o grupach etnicznych ich zachowaniach, tradycjach, ubiorze. To wspaniałe, że gdzieś daleko stąd żyją jeszcze ludzie, bez takich udogodnień jak my posiadamy i dobrze sobie radzą.
Szalenie mi się podoba kadr tej pocztówki, chcieli pokazać niebo, kraj, ale w sumie jedne co widzimy to Masaj, który prawdopodobnie idzie na "polowanie", bo to półkoczownicza grupa, która kontynuuje swoje długie tradycje.
Oczywiście pocztówka ma tez wyraźne kolory, to dla mnie też jest ważne.
Piękna i szalenie Ci jej zazdroszczę, Petitku.

Profil PCPocztówki na wymianęWszystkie otrzymane pocztówki
07-09-2012 08:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
edtta Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 279
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #13
RE: Loteria blogowa
11. edtta
Wybrałam taką kartkę: http://wdrogepetitek.blogspot.com/2012/0...erowe.html Serce
Uwielbiam zachody słońca, a do tego morze... Kartka jest przepiękna. Zawsze uważałam, że dzięki zachodom słońca dany widok staje się bardziej tajemniczy. Samo to że kartka pochodzi z Irlandii to sprawia, że musi się podobać, ponieważ tam są same piękne widoki, że aż chce się tam być i zobaczyć to na żywo. Jakbym mogła to jeszcze dziś bym się tam wybrała, by podziwiać takie cuda.

Mój blog | Profil na PC | Favy z Polski
07-10-2012 11:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Petitek79 Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 128
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 1
Post: #14
RE: Loteria blogowa
Dziękuję wszystkim za udział w zabawie. Wybór był trudny, bo kilka uzasadnień naprawdę mi się podobało. Ale po namyśle postanowiłem że wygrane kartki powędrują do pro-et-contra. Dlaczego? Ujęło mnie to że spodobała się kartka która mi absolutnie nie leży. Widać gusta są różne. Poza tym zaintrygowała mnie fabuła wspomnianego filmu. Muszę go obejrzeć chociaż w ogóle nie jest w kręgu moich zainteresowań. No i ostatnia rzecz która przeważyła, to że pro-et-contra ma słabość kartek azjatyckich. Co prawda Hong Kong jaki był do wygrania zupełnie odbiega od wskazanej kartki z mojego bloga, ale przecież to jest również daleka Azja.

Natomiast kartkę pocieszenia oddałem w ręce randomizera który wybrał nr 6, czyli nemezis871.
   

Pro-et-contra, nemezis871 bardzo proszę Was o adresySzczęśliwy
07-11-2012 06:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #15
RE: [Zakończona] Loteria blogowa
Ooo. jak miło! Wchodzę na chwilę na forum u cioci, a tu wygrana loteria Uśmiech Już ślę adres Uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
07-11-2012 03:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #16
RE: [Zakończona] Loteria blogowa
dziękuje również Uśmiech pw poszłoUśmiech
07-11-2012 06:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
edtta Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 279
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #17
RE: [Zakończona] Loteria blogowa
Gratuluję

Mój blog | Profil na PC | Favy z Polski
07-11-2012 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
werciarad Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 650
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #18
RE: [Zakończona] Loteria blogowa
GratkiUśmiech

Favy z Polski
Blog
Postcrossing
Otrzymane - Polska
07-14-2012 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  czarno-biala loteria swiatynna - zakonczona AnnaT 19 17,387 08-24-2012 01:13 PM
Ostatni post: Maxus
  loteria obrazkowa [ZAKOŃCZONA] sheepman 9 9,038 08-18-2012 02:49 PM
Ostatni post: Pasażerka
  loteria wyjazdowa [zakonczona] sheepman 21 19,901 08-17-2012 09:29 AM
Ostatni post: Pasażerka
  [ZAKONCZONA]Loteria bez sensu abuk 22 21,307 07-18-2012 04:59 PM
Ostatni post: zylia
  [zakończona] szybka włoska loteria GabraLBN 14 12,865 07-14-2012 08:50 PM
Ostatni post: werciarad

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS