Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RR na dobry początek
Autor Wiadomość
magdala39 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #161
RE: RR na dobry początek
Dostałam kartkę od Bozi w ramach grupy 7, bardzo dziękuję, kartka piękna!
03-01-2012 04:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #162
RE: RR na dobry początek
Otrzymałem kartkę z Gdańska od Anusigd, grupa 3.
Bardzo dziękuję!

03-01-2012 08:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Qidass Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #163
RE: RR na dobry początek
Dziś wysyłam wszystkie kartki.. Grupa 7.

Blog Profil
03-02-2012 07:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sheepman Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #164
RE: RR na dobry początek
otrzymalem kartke od anusiagd (grupa 3) Uśmiech

03-02-2012 11:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
anusiagd Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 375
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #165
RE: RR na dobry początek
Gr 3 - otrzymałam jankowy stadion nocą od sheepmana. w sumie dobrze, ze zanim zdazylam sie z kims umowic na swapa z zapisanym Duży uśmiech

Dziekuje wszystkim!

Otrzymane kartki z Polski || Ulubione

Raz się wiedzie dobrze, a raz bywa niefortunnie Firefox
03-02-2012 05:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
betkap Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 70
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #166
RE: RR na dobry początek
Dziś dotarła do mnie karteczka od Bozi - gr 3. DziękujęUśmiech
03-02-2012 05:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #167
RE: RR na dobry początek
(03-02-2012 05:43 PM)betkap napisał(a):  Dziś dotarła do mnie karteczka od Bozi - gr 3. DziękujęUśmiech

Jesteś pewna? Nie byłaś w żadnej grupie z Bozią, a także raportowałaś, że wszystkie kartki ze swoich grup dostałaś.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
03-02-2012 05:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Qidass Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #168
RE: RR na dobry początek
Dostałem od Bozi grupa 7

Blog Profil
03-02-2012 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #169
RE: RR na dobry początek
Proszę o utworzenie grupy "zwykłej" o tematyce :góry.
DziękujęSzczęśliwy

PS. Prosze mnie umieścić w tej grupie, oczywiście Cyklop

03-04-2012 05:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia27 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #170
RE: RR na dobry początek
ja bym chciała góry dostać....a wysłać np. morze....Uśmiech
03-04-2012 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #171
RE: RR na dobry początek
Mogę zrobić grupę mieszaną, góry vs. morze.
romanek, pasuje?

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
03-04-2012 07:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #172
RE: RR na dobry początek
Gospodyni RR, jasne,że pasuje Szczęśliwy

proszę vs. morza i jeziora Uśmiech

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2012 07:59 PM przez romanek.)
03-04-2012 07:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wedmoczka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #173
RE: RR na dobry początek
melduje ze dziś dotarła kartka od Adama gr 6(a już straciłam nadziejeUśmiech
03-05-2012 05:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #174
RE: RR na dobry początek
Grupa 7, dotarła ostatnia karteczka tj od Qidass'a Uśmiech Bardzo sympatyczna karteczka, dzięki Uśmiech

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
03-06-2012 03:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
magdala39 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #175
RE: RR na dobry początek
u mnie dziś też w ramach grupy 7 doszła piękna kartka od Qidassa, dziękuję :-)
03-06-2012 04:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Qidass Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #176
RE: RR na dobry początek
No wiem śliczne byly Język Lepsych nie bylo O matko

Blog Profil
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2012 06:22 PM przez Qidass.)
03-06-2012 06:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #177
RE: RR na dobry początek
Proszę do gr 5 mnie dopisać Oczko

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
03-06-2012 06:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
magdala39 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #178
RE: RR na dobry początek
A mnie do 9 grupy proszę dopisac :-)
03-06-2012 06:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #179
RE: RR na dobry początek
do grupy 10 proszę, wyślę morza i jeziora Uśmiech

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
03-07-2012 03:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #180
RE: RR na dobry początek
Poleciałem po bandzie i wysłałem kartki z grupy nr 5. Tak jakoś wyszło O matko

03-07-2012 07:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS