Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem nietypowy
Autor Wiadomość
taylorchristie Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #1
Problem nietypowy
A raczej zapytanie o radę. Dziś przeglądałam stare skrzynie, szpargały, takie tam i znalazłam trochę pocztówek. I mam dylemat czy nadają się od razu do kosza czy nie. Dlatego jestem ciekawa Waszych opinii.

https://plus.google.com/photos/113099782...banner=pwa

Co Wy na to?Uśmiech
05-09-2013 04:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lia Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 765
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 2
Post: #2
RE: Problem nietypowy
Osobiście dostałam już podobne (np. z Rosji), sama mam w kolekcji i czasem wysyłam. Anioł Niektórzy lubią vintage. Swoją drogą, mam też nowe kartki stylizowane na stare otrzymane jako gratisy do zamówień. Oczko
05-09-2013 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #3
RE: Problem nietypowy
jeżeli ktoś pisze w profilu, że lubi tego typu kartki, to nie wiem czemu by takiego kogoś taką nie uszczęśliwić ; )

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
05-09-2013 09:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #4
RE: Problem nietypowy
ja powiem tak - NIGDY nie wolno wyrzucać dobrych kartek. bo jak to mówią - każda potwora znajdzie swojego amatora. a tym do potworów baaaardzo daleko, niektórzy to by się zabili za takie kartki Oczko

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
05-09-2013 09:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
hardgirl123 Offline
1000 pomysłów na raz
*****

Liczba postów: 1,080
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: -1
Post: #5
RE: Problem nietypowy
te kartki są piekne Serce

"Skałom trzeba stać i grozić,
Obłokom deszcze przewozić,
Błyskawicom grzmieć i ginąć,
Mnie płynąć, płynąć i płynąć"
/Adam Mickiewicz/
05-10-2013 05:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pennywise Offline
unknownroad
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Problem nietypowy
To przedwojenne kartki, w całkiem niezłym stanie (z tego co widać na skanach). Jak ich nie chcesz to wystaw na allegro, zarobisz trochę kasy.
05-15-2013 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
IceMan Offline
Świeżynka
*

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Problem nietypowy
Wg mnie te kartki są cudowne, mają sporą wartość historyczną i masz szczęście, że jestemś w ich posiadaniu.
05-22-2013 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,097
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Problem nietypowy
Nie mam co prawda aż tak ładnych starych kartek jak Taylorchristie, ale ostatnio wygrzebałam widokówki z początku lat 60-tych. Jak myślicie czy mają one jakąś wartość?
05-31-2013 06:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Mikis Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 477
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 6
Post: #9
RE: Problem nietypowy
Na pewno.
05-31-2013 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
taylorchristie Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Problem nietypowy
album zaktualizowany o porządne skany :


https://plus.google.com/photos/113099782...banner=pwa

chyba rzeczywiście pójdą na allegro. dziękuję wszystkim za wypowiedzenie się Uśmiech
06-01-2013 08:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Ania Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 524
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #11
RE: Problem nietypowy
(05-09-2013 09:07 PM)Pasażerka napisał(a):  ja powiem tak - NIGDY nie wolno wyrzucać dobrych kartek. bo jak to mówią - każda potwora znajdzie swojego amatora. a tym do potworów baaaardzo daleko, niektórzy to by się zabili za takie kartki Oczko

W pełni się zgadzam i stanowczo potwierdzam. KAŻDA potwora znajdzie amatora. Choć niektóre czekały u mnie parę lat. Pytanie czy masz miejsce do składowania.

Profil na PC *** Moje pocztówki *** Rysiek Podróżnik *** Favs PL
06-02-2013 09:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Satai Offline
Delenn of Mir
*****

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #12
RE: Problem nietypowy
Tak, a jaka potem radocha, że można wysłać coś nietypowego... bezcenne! Duży uśmiech
06-02-2013 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS