Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RR na dobry początek
Autor Wiadomość
Qidass Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #281
RE: RR na dobry początek
Wysłałem do grupy 15.

Blog Profil
04-11-2012 02:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dona Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 68
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #282
RE: RR na dobry początek
ja poproszę o zapisanie do grupy 8

Polskie favy
04-11-2012 03:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ljoe Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #283
RE: RR na dobry początek
(04-11-2012 02:42 PM)Qidass napisał(a):  Wysłałem do grupy 15.

ja teżUśmiech

Polecam i zapraszam: https://www.facebook.com/pages/Postcross...1229402831 Szczęśliwy
04-11-2012 04:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #284
RE: RR na dobry początek
Otrzymałem profanum od Romanka tj. gr 14.
Dziękuję

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
04-11-2012 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia27 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #285
RE: RR na dobry początek
moje kartki z grupy 15 własnie wyprawiłam w drogę Uśmiech

moje FAV PL
04-12-2012 12:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
magdala39 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #286
RE: RR na dobry początek
Moje z grupy 15 też od kilku godzin w drodze :-)
04-12-2012 03:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Claire1990 Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 51
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
Post: #287
RE: RR na dobry początek
grupa 14 - wysłałam wszystki kartki ))

Mój profil na PC ~ favy z Polski ~
prezent dla siostry~
for trade
Jadę na wakację z 18.08 do 22.08
04-12-2012 06:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #288
RE: RR na dobry początek
Heksito, Gospodyni Nasza!
Uprzejmie proszę o otwarcie grupy "każda ładna kartka", bo poprzednia szybko się wypełniła i nie załapałem się Uśmiech
Danke zehr!

04-12-2012 07:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Basia27 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #289
RE: RR na dobry początek
Jesli ta nowa grupa powstanie to ja tez do niej poproszę Uśmiech

moje FAV PL
04-12-2012 07:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
heksita Offline
tak sobie pacze
****

Liczba postów: 782
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #290
RE: RR na dobry początek
Już jest. Ciut większa, na wypadek gdyby znaleźli się i inni spóźnialscy Oczko.

** flickr ** blog **

[Obrazek: forumskillslm5.gif]
04-12-2012 08:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #291
RE: RR na dobry początek
Heksito! Padam do nóżek w podziekowaniach Cyklop

04-12-2012 08:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
convallaria Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #292
RE: RR na dobry początek
A, może wreszcie zacznę zabawę z RR-ami Uśmiech. Poproszę o dopisanie mnie do grupy 16, wysyłam reprinty.

PC - favy z Polski
04-12-2012 10:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #293
RE: RR na dobry początek
To jak się ruszyło to ja do gr 16 na zamki, żeby równo puchło Język

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
04-12-2012 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #294
RE: RR na dobry początek
grupa 14 wypisana, postaram się wrzucić jeszcze dzisiaj Cyklop

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
04-13-2012 12:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Qidass Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #295
RE: RR na dobry początek
Dostałem od magdala39 i Basi z grupy 15

Blog Profil
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-13-2012 01:33 PM przez Qidass.)
04-13-2012 01:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dona Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 68
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #296
RE: RR na dobry początek
W taki razie ja poproszę do grupy 16 chcę wysyłać reprintyUśmiech

Polskie favy
04-13-2012 01:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #297
RE: RR na dobry początek
Otrzymałem piekna kartkę z grupy 14- sacrum z Sycowem of Nemezis!
Dziękuję bardzo i dziwne,że moja kartka z tej grupy do Ciebie jeszcze nie przyszła.

04-13-2012 04:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
magdala39 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #298
RE: RR na dobry początek
Proszę mnie do grupy 16 dopisac, zamków ci u mnie dostatek... warszawskiego królewskiego i nie tylko tego... chętnie kilka wyślę
04-13-2012 06:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
magdala39 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #299
RE: RR na dobry początek
Jeszcze chciałam napisac, że dostałam dziś dwie piękne kartki w ramach grupy 15, od Basi i Qidassa. Bardzo dziekuję!
04-13-2012 08:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #300
RE: RR na dobry początek
otrzymałam kartkę od Romanka w ramach grupy 14, przepraszam, że nie napisałam wcześniej, nieobyta jestem O matko

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
04-13-2012 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS