Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RR na dobry początek
Autor Wiadomość
Asumix Offline
Éirí amach
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #81
RE: RR na dobry początek
Grupa 1 od stalowejmagnolii dotarła, dziękuję za śliczny Gdańsk!

~ Swap ~ Favourites 1 ~ Favourites 2 ~ Kraków (zbieram) ~ Blog ~
02-14-2012 03:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #82
RE: RR na dobry początek
dostałam kartki:

stalowamagnolia - z grupy 1
wedmoczka - z grupy 2

dzięki <3

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
02-14-2012 04:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #83
RE: RR na dobry początek
Kartki z grupy 2 wysłałem dzisiaj
Kartki z grupy 4 poleciały w niedziele

Uśmiech

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
02-14-2012 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sheepman Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #84
RE: RR na dobry początek
dzisiaj otrzymalem kartke od Hedonic'a Uśmiech kartka jest genialna (nie dubel) a znaczek przeogromny Oczko wielkie dzieki

02-14-2012 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
betkap Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 70
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #85
RE: RR na dobry początek
Dotarła do mnie piękna karteczka z Częstochowy od Marcina - grupa 6. DziękujęUśmiech
02-14-2012 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #86
RE: RR na dobry początek
Otrzymalem kartkę z Pałacem Branickich w Białymstoku od Stalowej Magnolii, gr. 1

Dziękuję!

02-14-2012 08:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stalowamagnolia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 2,490
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 6
Post: #87
RE: RR na dobry początek
A ja dostałam Tenczyn od Romanka, gr. 1.

Również dziękuję!

otrzymanePL
favyPL
02-14-2012 10:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wedmoczka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #88
RE: RR na dobry początek
Uprzejmie informuję, że kartki dla gr 6 wysłane dziśUśmiech

otrzymałam ładna Częstochowę od Romanka gr 6:)dzięki
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-15-2012 04:53 PM przez wedmoczka.)
02-15-2012 12:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #89
RE: RR na dobry początek
Otrzymałem piękną kartkę z Warszawy od Asumix. Grupa 1 -single.
Bardzo dziękuję!

[Obrazek: skanowanie0002.jpg]

02-15-2012 07:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
siadulka Offline
bez muszelki :(
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #90
RE: RR na dobry początek
dotarł do mnie dzisiaj karnawałowy Olsztyn od Doroty. Jeszcze raz dziękuję Uśmiech

Roses are red, violets are blue, vodka costs less than dinner for two.
02-15-2012 08:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
PharmacySeal Offline
Więcej czystych niż wysłanych ;)
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
Post: #91
RE: RR na dobry początek
Grupa #2 dotarły kartki od :
- wedmoczka - Jaki tam mroźny ten Lublin skoro z kartki słońce świeciJęzyk
- ankaer - Takiego Gdańska nie mamJęzyk sama też spędziłam tam zeszłoroczne wakacje i chyba przedawkowałam muzeaUśmiech
02-15-2012 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wedmoczka Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #92
RE: RR na dobry początek
(02-15-2012 08:33 PM)PharmacySeal napisał(a):  - wedmoczka - Jaki tam mroźny ten Lublin skoro z kartki słońce świeciJęzyk

no wiesz akurat jak były największe mrozy to u nas było słońceSzczęśliwy
dopiero dziś trochę sypnęło śniegiemUśmiech
02-15-2012 08:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #93
RE: RR na dobry początek
w ramach #1 otrzymałam:
- gdańską Wyspę Spichrzów, na której nawet byłam parę dni temu (póki jeszcze stoi) od stalowejmagnolii
[Obrazek: skanowanie0056.jpg]
- nocny Kraków z prawie udartą kreseczką przy jednym z "k" od Martiny
[Obrazek: skanowanie0031.jpg]
- cudna Brzozowa Warszawa z moich favów od Asumix
[Obrazek: skanowanie0035.jpg]
- przepiękny i pierwszy mój w ogóle zamek w Olsztynie od romanka
[Obrazek: skanowanie0051.jpg]


dziękuję Serce

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
02-15-2012 11:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #94
RE: RR na dobry początek
a poza tym dzisiaj wysłałam swoje kartki z #1
swoją drogą byłam święcie przekonana, że Bozia jest w mojej grupie i specjalnie pod niego kupiłam takie piękne gdańskie multi a tu klops O matko

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-16-2012 03:18 PM przez Pasażerka.)
02-16-2012 03:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sheepman Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #95
RE: RR na dobry początek
dzisiaj otrzymalem kartke od Bozi (Pawła) z grupy 4. kartka genialna - uwielbiam "classic" cars Duży uśmiech
Wielkie dzieki

02-16-2012 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #96
RE: RR na dobry początek
ja dziś dostałam kartkę od Asumix z Bolkiem i Lolkiem Zdziwko

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
02-16-2012 08:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Bozia Offline
Niuchacz metanolu
****

Liczba postów: 810
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #97
RE: RR na dobry początek
(02-16-2012 03:16 PM)Pasażerka napisał(a):  a poza tym dzisiaj wysłałam swoje kartki z #1
swoją drogą byłam święcie przekonana, że Bozia jest w mojej grupie i specjalnie pod niego kupiłam takie piękne gdańskie multi a tu klops O matko

A to nie szkodzi Duży uśmiech możemy się wymienić Anioł
Melduję dotarcie kartek od

Ayuto gr 2
Hedonic gr 4

Moje PL favy http://www.postcrossing.com/user/PaveloI...rites/PL/1
Zobacz koniecznie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-17-2012 04:14 PM przez Bozia.)
02-17-2012 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Martina Offline
rebeliantka! XD
*******

Liczba postów: 3,185
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 16
Post: #98
RE: RR na dobry początek
Ayuto z grupy 2 dotarła i do mnie ^^

let's twist again, like we did last summer!


adres aktualny - brytyjski z 66 na przodzie!
nazwisko zmieniłam też Ninja
02-17-2012 11:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Hedonic Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 262
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #99
RE: RR na dobry początek
Dotarły do mnie RR grupa #4
Bozia: http://hedonic-postcards.blogspot.com/20...ns-rr.html
Sheepman: http://hedonic-postcards.blogspot.com/20...go-rr.html

// Profil // Hedonic-postcards // Mój vlog //
02-18-2012 12:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
romanek Offline
Psychowół
*******

Liczba postów: 1,890
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 8
Post: #100
RE: RR na dobry początek
Gospodyni Szanowna! Uśmiech
Coś brak zainteresowania tymi kolejami , to może zmieńmy to na jakąś zwykła grupę, to się RR nasze ruszy Uśmiech Może jakieś city view albo co ?Uśmiech

02-18-2012 11:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS