Postcrossing Forum
Czarna Lista - Wersja do druku

+- Postcrossing Forum (http://www.postcrossing-forum.pl)
+-- Dział: Wymiana forumowa (/forum-11.html)
+--- Dział: Inne (/forum-19.html)
+--- Wątek: Czarna Lista (/thread-201.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czarna Lista - Wróg Ludu - 04-21-2012 09:12 AM

Oszczerstwa za zignorowanie wiadomości od jaśnie pani? O matko Może powinniśmy jakoś wyróżnić ją na liście?

[lista uzupełniona]


RE: Czarna Lista - Wróg Ludu - 04-21-2012 05:38 PM

No, no, to nie ten temat Diabeł
Proszę tutaj: http://www.postcrossing-forum.pl/thread-136.html Oczko


RE: Czarna Lista - Maxus - 04-23-2012 01:09 PM

UWAGA! Dziś dostałem kartkę Od Zaone. Wysłana 20 kwietnia (czyżby po mojej wiadomości? Wysłałem jej PM na oficjalnym forum, że kartka nie dotarła). Ciekawe. Niemniej jednak resent dotarł po 3 dniach od wysłania. Według mnie można usunąć z listy. Uśmiech


RE: Czarna Lista - Wróg Ludu - 04-23-2012 01:17 PM

Odnotowano i usunięto z listy Anioł


RE: Czarna Lista - hardgirl123 - 04-23-2012 01:19 PM

co za idiotka z tej Chattuny - i te posty nienawistne np o naszej Pasażerce Smutny
przeczytałam profil Chatuuny i co ?? i jes tona z poglądów ortodox catholic - czyli potwierdza się reguła - plujący jadem moher!!!!!

Proszę o nie obrażanie uczuć religijnych innych użytkowników.
Mishi



RE: Czarna Lista - nemezis871 - 04-23-2012 07:20 PM

Cytat:co za idiotka z tej Chattuny - i te posty nienawistne np o naszej Pasażerce Smutny
przeczytałam profil Chatuuny i co ?? i jes tona z poglądów ortodox catholic - czyli potwierdza się reguła - plujący jadem moher!!!!!

Do jasnej choinki, przepraszam, za off-top, ale Hardgirl, bądź taka łaskawa już któryś raz nie wyjeżdżać na katolików, bo tu do diaska jasnego są tacy, którzy katolikami są i nie mam zamiaru się tego wstydzić, ta baba jest po prostu IDIOTKĄ przede wszystkim, a że ortodoksyjną katoliczką to sprawa drugorzędna (hahahahahaha, żaden normalny człowiek niezależnie jakiej religii nie wyzywałby ludzi od k*rw, więc mało mnie interesuje w co ona wierzy w Boga chrześcijańskiego, Buddę czy Allaha, ale najwyraźniej nie stosuje się do "zaleceń" żadnej z tych religii, bo wątpię, by którakolwiek nakazywała takie zachowanie wobec innych z powodu jakiejś głupoty). Przykro mi, że muszę Cię upomnieć, ale niestety obrażasz mnie już po raz kolejny (w wątku o symbolach narodowych, też zaczęłaś najeżdżać), jeśli według Ciebie, ktoś jest debilem, tylko dlatego, że jest katolikiem, to sorry, to raczej świadczy o Tobie. Ja sie za mohera nie uważam, a powiedziałabym nawet, że jestem bardziej tolerancyjna niż wielu ateistów i agnostyków, ale to jak się wypowiadasz mi się nie podoba, wiec naprawdę, bardzo cię proszę, skończ już przy mnie najeżdżać na katolików. Kościół to kościół, popełniają w trzy dupy błędów i mają swoje za skórą, ale nie musisz mierzyć jedną miarką wszystkich wierzących.


RE: Czarna Lista - Wróg Ludu - 04-24-2012 07:35 AM

Trzeba dodać tego typa, na wypadek jakby się ponownie pojawił.

http://forum.postcrossing.com/viewthread.php?tid=63424

Jego kartek, rzekomo wysłanych w lutym, nie dostał nikt.


RE: Czarna Lista - hardgirl123 - 04-24-2012 03:44 PM

mishi, przyjmuję ostrzeżenie na klatę, kajam się za zbyt ostry ton, ale..wynika to z tego że w przewadze spotkałam większość katolików typu ta baba od swapów Smutny
od księży i zakonnic też doznałam wielu nieprzyjemności oraz przez pewne ich gadanie na kazechezach do dziś niestety nie mogę przepracowac w sobie pewnych spraw :/


RE: Czarna Lista - pro-et-contra - 04-25-2012 05:39 PM

Melduję,że nijaka Ivy wysłała mi kartkę (aktualnie Filipiny) nie wiem ile miesięcy minęło,ale ciesze się,że w końcu się zmobilizowała (trochę jej pomogłamNinja) wysłana 11 kwietniaUśmiech


RE: Czarna Lista - Wróg Ludu - 04-25-2012 06:07 PM

To jest ta z Arabii?
(jeżeli tak, to musimy zamienić oznaczenie na "kontakt na własne ryzyko")


RE: Czarna Lista - pro-et-contra - 04-25-2012 07:14 PM

tak,ona. pracuje w Arabii,ale jest z Filipin.


RE: Czarna Lista - pro-et-contra - 06-01-2012 05:29 PM

Uwaga,po 5 miesiącach upominaniasię otrzymałam kartkę z Tunezji od Mehdi k (facebook),
wysłaną 3 dni temu patrząc na stempel.Lepiej późno niż wcale,ale i tak nie polecam!


RE: Czarna Lista - Maxus - 06-01-2012 06:09 PM

Super! Czyli nadal jest nadzieja, że swoja pocztówkę kiedyś dostanę...


RE: Czarna Lista - pro-et-contra - 06-04-2012 02:33 PM

Właśnie doszła koperta od aleji z Kolumbii (wg stempla wysłana 3 tyg temu),nawet nie wspomnę ile miesięcy temu wysłałam swoją,bo nie chce mi się liczyć,ale i tak nie polecam,bo można się nieźle zestarzeć czekając na jej przesyłki Cyklop


RE: Czarna Lista - Wróg Ludu - 06-04-2012 03:31 PM

Odpowiednie oznaczenie dopisane.


RE: Czarna Lista - Satai - 06-16-2012 11:33 AM

Proponuję wpisanie na listę Jordiego z Hiszpanii: http://www.postcrossing.com/user/katvila

Zaproponował mi wymianę, prosił o Stadion Narodowy, więc z dobrego serca i w nastroju przed-Eurowym postanowiłam mu wysłać. Kartka ode mnie poszła 30 maja i od tej pory... cisza. Nie dostałam potwierdzenia, że kartka doszła, nie dostałam od niego nic, na mojego maila z pytaniem, czy dostał pocztówkę, nie odpisał. Co prawda to na razie tylko 2 tygodnie, ale...

Wiem, że pisał do różnych osób z prośbą o swapy ostatnio, a na niebieskim Ashka pisała też coś, że na oficjalnym forum ostrzegali przed użytkownikiem z Hiszpanii imieniem Jordi, który nic nie wysyła. Nie wiem, czy to ten sam, bo tematami wymian bezpośrednich rzadko się interesuję.

W każdym razie myślę, że ostrzec przed nim warto.


RE: Czarna Lista - Pasażerka - 06-16-2012 11:57 AM

ooo, dostałam od niego chyba wczoraj albo przedwczoraj wiadomość odnośnie wymiany za stadion. to się w takim razie lepiej wstrzymam z finalizowaniem wymiany.


RE: Czarna Lista - Satai - 06-20-2012 11:09 PM

Hehehe, Jordi nadal milczy, na maila odpowiedzi brak, kartki od niego brak, posłałam mu wiadomość przez stronę PC Oczko Nie liczę, że cokolwiek od niego dostanę, ale jeszcze z jedną wiadomość mu skrobnę i ona już będzie mniej miła Podejrzany


RE: Czarna Lista - jaagnie - 06-21-2012 06:08 AM

Dorzucę coś od siebie: Bleink z Barcelony. Ogólnie dziewuszka miła, ale podobno ma dużo zajęć i nie ma czasu wysłać kartki... Wymiana ciągnie się od dwóch miesięcy a chyba nie o to nam wszystkim chodzi? Oczko


RE: Czarna Lista - Pasażerka - 06-26-2012 11:43 PM

ode mnie (i od Laury zapewne też, bo obie miałysmy do czynienia z ową osobą) Mr. Wagner vel Fabi Wagner vel Yuki Sekine z Brazylii. wszyscy są rzekomo trzema róznymi osobami, ale zainteresowania pocztówkowe są identyczne, sposób pisania wiadomości również, a co najciekawsze - wszyscy posiadają ten sam adres pocztowy (przy czym każde z alter ego tego kogoś pisało ten adres inaczej, tak że z pozoru wydaje się być inny, ale to wciąż ta sama skrytka pocztowa).

tu link do rozmowy na ich temat.