Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co dziś przyniósł mi listonosz?
Autor Wiadomość
dimashq Offline
Ion din Strâmtura
*****

Liczba postów: 1,053
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 2
Post: #4733
RE: co dziś przyniósł mi listonosz?
Dwie koperty!
Od Justyny:
- Białystok (oferuję tag) - od jakiegoś czasu mam ochotę się wybrać tam na wycieczkę, bo nie znam nikogo, kto tam był i zaczynam się martwić, że Białystok nie istnieje. Jak Albania Duży uśmiech
- Bażant (tag ornitologiczny) - u mnie na wsi też jest ich sporo na szczęście i też często mi się zdarzało, że podrywały się do lotu tuż obok mnie Uśmiech
- Łabędzie (tag zamkniętych oczu) - one tak płyną w rządku, gęsiego wręcz, bo to gęsi Duży uśmiech Poprawiłaś mi humor na dłuuugi czas Uśmiech W sumie zanim się przypatrzyłem też jakoś z góry założyłem, że to łabędzie Uśmiech

Od Basi:
- Rzeszów (tag zamki i pałace) - całe życie mieszkałem jakieś 80 km od Rzeszowa i traktowałem to miasto jedynie jako miejsce z galeriami handlowymi, albo miejsce koncertów. Na rynku byłem raz, niechcący, bo szedłem do knajpy. Aż mi wstyd. (baba mówi, że dwa razy byłem na rynku, ale okoliczności wciąż pozostają te same)
- Zamość (tag wybieram temat) - też jakoś w lipcu czy sierpniu tam byłem, zadbane fakt, ale często miałem wrażenie, że oni już tam nie mają co z pieniędzmi robić i rewitalizują byle skwerek z jednym drzewkiem.
- Jazowa (tag krajobrazy) - właśnie o takie widoki podejrzewałem Twoją okolicę.
- Boćki (tag ornitologiczny) - w życiu jeszcze nie widziałem czarnego bociana Uśmiech

Dzięki za kartki, wszystkie są świetne Uśmiech

Profil PC

Otrzymane z Polski

Wykrzyknik ZMIANA ADRESU!!! Wykrzyknik

ul. Łączki 11
37-415 Zaleszany
11-22-2013 11:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: co dziś przyniósł mi listonosz? - dimashq - 11-22-2013 11:44 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS