Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #602
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
u mojego kota w Stalowej wykryto ostatnio niewydolność nerek. od tygodnia jest na kroplówkach, ale wygląda na to, że powoli wraca do zdrowia. mimo, że widuję ją teraz rzadko to nie wyobrażam sobie domu bez niej i prze-piekielnie martwię się o nią.

cieszy mnie natomiast udany pierwszy koncert na śląskiej ziemi mojego Nienarzeczonego. fakt, że w szkole z jego licealnym zespołem, ale od czegoś trzeba zacząć. i było bardzo fajnie, nawet poskakałam trochę, co zdarza mi się na koncertach coraz rzadziej. i poznałam fajną małolatę, z którą spędziłam cały koncert. tylko czemu, czemu, czemu ja zawsze muszę poznawać ludzi ze światka artystycznego? potem się czuję takim beztalenciem Oo

a przede wszystkim jestem przeszczęśliwa, że jutro jadę na dwudniowy wypad w Beskidy i po tej wyprawie zdobędę w końcu małą srebrną odznakę GOT, a do tego będę spała w schroniskach, co mi się już dawno nie zdarzało, a lubię ich atmosferę.

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
05-30-2012 09:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 05-30-2012 09:16 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS