Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Written and stamped" czy w kopercie?
Autor Wiadomość
jabajbaj Offline
Nosi znaczek w kieszeni
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #35
RE: "Written and stamped" czy w kopercie?
Mnie generalnie nie zależy, czy dostanę kartkę w kopercie, czy ostemplowaną. Owszem, lubię ładne znaczki, ogólnie jest to część swoistego uroku pocztówki, jednak stwierdziłam, że formę wysłania zostawię do wyboru nadawcy.

Nie cierpię natomiast czystych kartek - nigdy potem nie wiem co mam z nimi zrobić. Na samym początku mojej przygody ze swapami na PC, miałam czasem opory przed proszeniem o wypisanie kartek, zwłaszcza, kiedy wymieniałam się na większą ilość, a ta druga osoba chciała czyste. Uzbierało mi się więc troszkę takich pustych, które leżały w pudełku i w ogóle nie czułam do nich nic. Dlatego ostatnio je wyjęłam i zorganizowałam małą wymianę na drugim forum, żeby dodać im trochę duszy Anioł
Dlatego teraz za każdym razem upewniam się, że mój partner swapowy wypisze kartki do mnie Uśmiech Wyjątek mogłyby jedynie stanowić takie pocztówki, na które wymieniałabym się z myślą o ich późniejszym wysyłaniu, ale jak do tej pory tylko raz się tak swapowałam.

Otrzymane z Polski - poukładane alfabetycznie miejscami
Favy Picassa (widokówki)//Favy PC(inne)
Oferuję: Widoki//Różne//Reksio
Najbardziej lubię widokówki z różnych Polskich miejscowości, zamki, drewniane budownictwo i góry
01-14-2014 03:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: "Written and stamped" czy w kopercie? - jabajbaj - 01-14-2014 03:53 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS