Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co dziś przyniósł mi listonosz?
Autor Wiadomość
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #1439
RE: co dziś przyniósł mi listonosz?
offy (narazie bez skanu,bo mój skaner wymaga przejściówki a nie chce mi się jej szukać ;x)
wkurzająca Hiszpania (widok z USA z ID Hiszpani,mimo,że na profilu jasno zaznaczyłam,że wole najwet najzwyklejszy widoczek z danego kraju,niż super widok z innego. W galerii owej osoby są kartki przedstawiające USA/Filipiny i inne kraje,ciekawe kiedy zacznie wysyłać Hiszpanie z Hiszpani,w końcu to osoba nr 3 w rankingu,masówka,dostało jej się w wiadomośći,że to moja 2 Hiszpania i jak dotąd bez widoku z ich kraju;xx).
milczące Chiny z napisem happy postcrossing. Zdjęcie fajne,ale nie lubie czarno-białych,ale nie napisałam nic niemiłego,bo nie mam zaznaczone w profilu,więc skąd ktoś miał wiedzieć (co nie usprawiedliwa takiej skąpej wiadomości na kartce większej niż 13 x 18 od osoby,która chwali się,jak to studiowała w Australii 5 lat,więc chyba angielski jest jej znany.Zasmuciła mnie.To nie był happy postcrossing Smutny.
Szalone USA - kartka z Las Vegas,nocny widok na miasto rozświetlone,przepych znaczkowy,ale w klimacie Las Vegas więc super,jedna z moich lepszych z USA.
Tajemnicza Turcja - wnętrze (?) jakiejś świątyni jak na moje oko,tajemnicza aura Uśmiech

TYC z Turcji - zdziwiłam się,że w kopercie,gdyż nie lubię pocztówek w kopertach,bo musze sobie potem znaczki wycinać i przyklejaćCyklop,ale w środku znalazłam kartkę z wiadomośćią oraz prezent - breloczek na klucze ze wzorem,który wg. kultury nadawczyni ma chronić przed oczami diabła,w kolorze niebieskim,w kształcie oka. To moja największa niespodzianka na PCUśmiech)
05-03-2012 03:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: co dziś przyniósł mi listonosz? - pro-et-contra - 05-03-2012 03:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS