Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co dziś przyniósł mi listonosz?
Autor Wiadomość
heymellow Offline
Świeżynka
*

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
Post: #2105
RE: co dziś przyniósł mi listonosz?
Ja się ostatnio trochę zdziwiłam. Dwa dni temu dostałam dwie kartki (mniejsza z tym, że dwie jednocześnie dlatego, że kiedy listonosz był na urlopie, nikt inny go nie zastąpił i musiałam sobie trochę poczekać...) jedna z Holandii: większość z Was pewnie nie lubi hand-made, ale ta jest estetyczna i po prostu ładna: http://s3.amazonaws.com/static2.postcros...f1281f.jpg , a druga z... no właśnie. Trochę dziwna sprawa, bo na kartce jest mapka (nawiasem mówiąc, ładna) z gminy Boleszkowice, a na odwrocie "Pozdrowienia z Rzeszowa". Trochę mnie to skołowało. Dlaczego ludzie wysyłają kartki nie z tego miejsca, z którego są? Właściwie mi to różnicy nie robi, bo gorzej by było gdyby ktoś z Francji (<3) przysłał mi widok z Kazachstanu, ale tak się chyba w ogóle nie powinno robić.
W każdym razie zadowolona jestem bardzo, bo ja sama wysłałam dopiero jedną kartkę (zastój za sprawą funduszy...), a dostałam już dwie.
Btw. przepraszam, że na taki temat w tym wątku, ale jak to się stało, że aż dwie osoby mnie wylosowały?

Tyle mam marzeń - tylko tyle i aż tyle.
07-21-2012 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: co dziś przyniósł mi listonosz? - heymellow - 07-21-2012 05:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS