Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co dziś przyniósł mi listonosz?
Autor Wiadomość
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #2119
RE: co dziś przyniósł mi listonosz?
(07-21-2012 07:02 PM)heymellow napisał(a):  Zapewne tak. Zbieranie zbieraniem ale, no cóż, dla mnie nie jest to zbyt zrozumiałe. Jeśli już kartki z widokami/mapkami to raczej tylko z miejsca, w którym się mieszka. Chyba, że odbiorca bardzo upodobał sobie np. Londyn i nic innego oprócz mapek Londynu i okolic nie chce.

Poza tym, ja mieszkam za miastem (nawet mi na myśl nie przyszło, że tutaj mogłyby być jakieś miejscowe kartki), ale kartki wysyłam z Gdańska a nie z Zakopanego (w nawiązaniu do kartki Boleszkowice - Rzeszów).

ja natomiast nie widzę w tym niczego dziwnego i to z kolei mi nie przyszło do głowy, żeby niezrozumiałym było wysyłanie kartki z miejsca innego niż miejsce zamieszkania (przy czym nie mówię tu o wysyłaniu kartki z innego kraju niż to co przedstawia, bo to już inna sprawa i inna dyskusja).
różni ludzie mają różne upodobania - jeśli ktoś ma w preferencjach góry lub morze dlaczego mam mu na siłę wysyłać kartkę z Katowic? jeśli ktoś lubi tylko single a ja mam tylko multi śląskie to też mam je na siłę wysyłać? to by dopiero było niezrozumiałe Uśmiech
mieszkałam w Gdańsku, ale wysyłałam kartki z Tatr, mojej rodzinnej miejscowości na Podkarpaciu a nawet UNESCO z Parku Mużakowskiego na granicy Polski z Niemcami. ani razu nie usłyszałam od odbiorcy, że wysyłając to zaskoczyłam go tym, że nie wysłałam niczego przedstawiającego Trójmiasto. co chyba świadczy o tym, że jednak moja decyzja o dobieraniu kartek do preferencji nie jest złym pomysłem Uśmiech

a poza tym skoro mam możliwość kupna kartek z różnych miejsc, również tych mniej znanych za granicą to dlaczego nie miałabym się nimi pochwalić z kimś z zagranicy? o Gdańsku i Krakowie pewno słyszała większość a o takim - dajmy na to - Roztoczu, Stalowej Woli czy Sandomierzu pewnie mało kto. więc dlaczego nie rozsławiać tych miejsc? Uśmiech

a poza tym grożę paluszkiem - to nie ten temat na taką dyskusję, można założyć właściwy temat gdzie indziej Wykrzyknik

a w temacie u mnie po 3 tygodniach nieobecności:
koperta z wygraną od romanka
metromapkowa niespodzianka od Petitka Serce
nagroda w blogowej loterii Cleo z irlandzkimi drzwiami
fenomenalna zamkowa niespodzianka od Tulsy Serce
śliczny swap z Tunezji
kartka z Łeby od kolegi z roku
wygrana w loterii jaagnie
górska niespodzianka od Pauli Serce
kartka z Perugii od teściów - w końcu nauczyli się, że jak gdzieś wyjeżdżają to TRZEBA wysłać nam kartkę Uśmiech

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-22-2012 01:47 PM przez Pasażerka.)
07-22-2012 01:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: co dziś przyniósł mi listonosz? - Pasażerka - 07-22-2012 01:46 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS