Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co dziś przyniósł mi listonosz?
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #3856
RE: co dziś przyniósł mi listonosz?
U mnie dzisiaj NAJLEPSZY off jaki kiedykolwiek dostałam Serce SerceSerceSerceSerce Expirnięta Turcja, taka : [Obrazek: aee3d9f76a4124528633bbcfb039d8ef.jpg] A jest taka genialna, bo po a) Zupełnie się je nie spodziewałam, ma 111 dni na liczniku! b) nowe ID
po c) UNESCO
po d) pięęęękne singleview
po e) wypisana po brzegi - po BRZEGI, chłopak na kartce niewiele większej od standadardowej zmieścił 23 linijki tekstu po f) no kurdę po polsku wypisana! Karta z Turcji po polsku! Chłopak był tu na wymianie studenckiej Duży uśmiech i zasuwa z tym polskim, pomimo, że pisał, że marny jest - niektórzy Polacy mówią gorzej...
po g) w ogole tak miła wiadomość, że... łojej Duży uśmiech jest zakochany w Polsce, nawet był w Katowicach, pisał, że kocha polskie wsie, bo są takie malownicze Szczęśliwy i pisenki Grechuty i nawet pytał czy mam mu jakąs piosenkę do polecenia Szczęśliwy po h) nawet słowniczek polsko-turecki zmieścił, lącznie z tłumaczeniem mojego nazwiska na turecki Duży uśmiech No, normalnie odżałuj te 5 zł i pójdzie TYC, bo chyba żadna oficjalna kartka mi tyle radochy nie sprawiła :]

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
03-15-2013 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: co dziś przyniósł mi listonosz? - nemezis871 - 03-15-2013 06:53 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS