Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co dziś przyniósł mi listonosz?
Autor Wiadomość
Monika Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
Post: #4452
RE: co dziś przyniósł mi listonosz?
Tym razem na ręce dziny i Xellosan składam serdeczne podziękowania za moc tagowych piękności!Serce

Dzina – jakże mogłabym Cię udusić, przecież ja chcę jeszcze kartki dostawać od CiebieDuży uśmiech

Xellosan – gratuluję świetnych wyborów, a ten zamek w Wiśniczu już od dawna za mną chodził:)Trzymaj tak dalej!

Co do Malborka obie byłyście zgodne Zdziwko ale na ten zamek mogłabym się godzinami gapić i by mi się nie znudził.

Jeszcze raz Wam dziękuję.


P.S. Justyna, dzisiaj się wyjaśniło dlaczego nie dostałaś jeszcze moich kartek. Mało brakowało, a ta wypasiona koperta poleciałaby do Koluszek na wieczne spoczywanie! Uratowało mnie tylko to, że był tam mój adres i zaraz jak tylko pojawiłam się dziś na poczcie, to Panie zaczęły gorączkowo tej koperty szukać, bo podobno adres niekompletny. No i nie wiem, jak ja to zrobiłam, ale faktycznie wpisałam tylko Twoje imię, nazwisko i ulicę, bez numeru i całej reszty sssssss. A zawsze sprawdzam adresy 2 razy, zanim cokolwiek wyślę. Taka to historia!O matko Tak więc przepraszam Cię bardzo, jutro zrobię podejście nr 2Ninja

PL favy
Picasa favs
Otrzymane z Polski
Na wymianę
09-05-2013 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: co dziś przyniósł mi listonosz? - Monika - 09-05-2013 09:10 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS