Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co dziś przyniósł mi listonosz?
Autor Wiadomość
marmolada Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 450
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3
Post: #4724
RE: co dziś przyniósł mi listonosz?
(11-20-2013 11:33 AM)dimashq napisał(a):  Stało się.
Dostałem zdjęcie z kalendarza naklejone na papier do pieczenia z Niemiec, co wcale nie sprawiło, że "kartka" jest sztywniejsza. A teraz hit - to kartka nr 1000 wysłana przez tego użytkownika.
Ja też wczoraj dostałam coś takiego, tylko to Twoje jest o 4 nieba lepsze niż moje. Moje było krzywo wycięte, nasadzone na tym bąbli z powietrzem, z tyłu pomazane, tak, ze nie można rozczytać. Nawet nie wiem skąd to przyszło, bo nie ma znaczka ani pieczątki a nr ID jest nie do rozczytania O matko
Przeglądając profile już nie raz widziałam, takie cuda u osób, które mają najwięcej wysłanych kartek. Przykre to Smutny

Wczoraj u mnie jeszcze była kartka z Białorusi z Uneco-wym zamkiem w Mirze Uśmiech
http://www.postcrossing.com/postcards/BY-1081256

[Obrazek: c63c332cc4ec4eeb34f35b65f82abd75.jpg]

Wishlist PL
Otrzymane alfabetycznie i tematycznie
Urok postcrossingu to nie tylko wiadomość, zdjęcie na pocztówce, ale również znaki jej podróży, więc proszę, nie wysyłaj do mnie kartek w kopercie. Dziękuję.
Zbieram kartki wysłane z kraju pochodzenia. Jeżeli chcesz mi wysłać kartkę z Wieżą Eiffla, wyślij ją z Francji.
11-21-2013 04:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: co dziś przyniósł mi listonosz? - marmolada - 11-21-2013 04:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS