Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co dziś przyniósł mi listonosz?
Autor Wiadomość
dimashq Offline
Ion din Strâmtura
*****

Liczba postów: 1,053
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 2
Post: #4810
RE: co dziś przyniósł mi listonosz?
Z wczoraj i dzisiaj Piękny polski folklor od dziny! Święta każdy osobno, a jeśli chodzi o lepienie, to pewnie ja bym to robił (w domu rodzinnym to ja lepię wszelakie pierogi i uszka właśnie). [Obrazek: DSCF3598.jpg] Piękności od Basi O tym, że Krosno słynie ze szkła to wiem już od dawna, na całym podkarpaciu i pewnie i dalej jest sławne, o Bieszczadach odpisałem na kartce, dzięki wielkie Serce [Obrazek: DSCF3595.jpg] [Obrazek: lD4v1NHc6HXtgA3WzKC-RBUgWGQ6U7WdFAW16f6WRA=w958-h686-no] [Obrazek: DSCF3597.jpg] I od Moniki cała masa Uśmiech Położyłem przed sobą i żołnę i kraskę i nie wiedziałem, które jest które Duży uśmiech Więc gratuluję wiedzy Duży uśmiech [Obrazek: DSCF3600.jpg] Gacek jest świetny! Więc to jednak prawda, że one się we włosy wplątują! Ja się zawsze z nimi "bawiłem" podrzucając kamyki kiedy przelatywały. Łapały z myślą, że to robak i wypuszczały kawałek dalej. [Obrazek: DSCF3601.jpg] [Obrazek: DSCF3602.jpg] Fakt, taśma pasuje jak ulał Uśmiech [Obrazek: RxXD3O2Sl_0QJPUej9VuBez_3vj-444CkYbZNPmKnQ=w958-h621-no] Rok temu byłem na krótkim urlopie w Guciowie Uśmiech I tym wąwozem wędrowałem Uśmiech [Obrazek: ZCyyqj3VXGIoBcgP44ry4NQ2VuXxLLmpaxaRcvHMIw=w958-h648-no] A nad Tanwią byłem parę razy (blisko mam z domu rodzinnego), ale nad szumami nigdy. [Obrazek: DSCF3605.jpg] Wielkie dzięki, dziewczyny za słoneczne, ciepłe, letnie kartki, ja też tak jak Monika mi pisała chciałbym przespać zimę. No ale teraz napatrzę się na widoki i jakoś dam radę Oczko

Profil PC

Otrzymane z Polski

Wykrzyknik ZMIANA ADRESU!!! Wykrzyknik

ul. Łączki 11
37-415 Zaleszany
12-20-2013 12:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: co dziś przyniósł mi listonosz? - dimashq - 12-20-2013 12:06 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS