Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #440
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
doprowadza mnie do rozpaczy to, że mam do dopisania jeszcze 4 krótkie podrozdzialiki, wstęp, zrobić bibliografię i zrobić poprawki i przypisy 120 stron pracy magisterskiej na pojutrze.... a jutro muszę jako delegat z seminarium jechać na pieprzony jubileusz mojej promotor, uwielbiam tę kobietę, ale to jest strata czasu! będę gadać raptem 5 minut, ale pewnie na tej cholernej auli będę siedzieć 4 godziny = strata czasu SmutnySmutnySmutnySmutnySmutny Przez cały tydzień u babci pisałam tę cholerną pracę nawet nocami, z komunii się wczoraj urwałam, by pisać dalej, a zabraknie mi jednego cholernego dnia, do zamknięcia wszystkiego i obrona pewnie we wrześniu.

Chyba, że to, że mam zamiar zaraz rypnąć sobie kawę i pisać do upartego, i jutro też wypić kawę i pisać do upartego coś mi da

a jeszcze bardziej mnie wkurza to, że okazuje się, że mam zrobić poprawki pracy mg klientki juz na ten piątek, a nie przyszły i co?!! ZłyZłyZłyZłyZłyZłyZły w środę ledwo oddam pracę i wracam poprawiać te jej dziadostwo przez kolejne dwie doby ZłyZłyZłyZły

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2012 06:14 PM przez nemezis871.)
05-07-2012 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 05-07-2012 06:13 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS