Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #508
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
O matko Tiaaa rozdawanie ulotek? Przychodzimy tam a facet nam wręcza formularze na których mielibyśmy zapisywać dane ludzi, którzy chcieliby wziąć udział w jakiejś tam darmowej wizycie w siłowni, łącznie z nazwiskiem i numerem telefon. Nara zią, jak to mawia mój chłopak, nienawidzę jak się mnie zaczepia o jakieś pierdoły (ulotki mi nie przeszkadzają, jeśli tylko na siłę nikt mnie nie zagaduje), a wyciąganie od kogoś danych kontaktowych to już w ogóle porażka, więc powiedzieliśmy, że dziękujemy. Nie będę nikogo bezczelnie nagabywać, wiem jacy ludzie byli chamscy, kiedy stałam jako hostessa, a bynajmniej nie chciałam od nikogo danych osobowych.
Gdyby dawali mi te 200-250 zł w gotówce, to bym się przełamała i byśmy pozaczepiali. No i byśmy z bratem wpisali połowę znajomych, którzy przecież później mogliby powiedzieć, że rezygnują, albo powiedzieć, że będą, a się nie pojawią, albo może i naprawdę część by się skusili, ale za karnet ludzi zaczepiać nie będę. To i po siłowni miesięcznej.
Cóż w środę idę tam z kumpelą w ramach takiego darmowego dnia na siłowni Szczęśliwy Mam nadzieję, że mnie ten palancik - szefunio nie wywali Duży uśmiech

Ogólnie mówiąc mnie to nie zdenerwowało, a nawet się dowiedziałam przy okazji mają dużą promocje na moje ulubione szampony - Panteene (a jeszcze mam kupon z ClubCarda, na szampony, więc wychodzi jeszcze taniej) więc jako taki pożytek z tego był - szampon o połowę taniej niż normalnie, ale cholercia jasna smuci mnie to, że jak bym wiedziała, że takie g... z tego wyjdzie, to bym się z chłopakiem spotkała, a teraz, zanim on by się tu dowlókł do DG albo na odwrót to by prawie 16:00 była = bez sensu.

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-13-2012 01:16 PM przez nemezis871.)
05-13-2012 01:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 05-13-2012 01:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS