Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #533
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Ja się skłaniam bardziej ku teorii Pauliny Oczko Mam podobne doświadczenia, mam wrażenie, że od kiedy jestem ze swoim chłopakiem, to słyszę częściej propozycje pójścia na kawę/ spotkania się/ pożyczenia mi całej sagi Martina w zamian za spotkanie (nie powiem, to mnie chwilę kusiło Język) i lepszego poznania niż przez całe liceum i dwa pierwsze lata studiów. Choć to wtedy raczej bym się na takie propozycje nie obraziła, a teraz jest mi głupio, bo trzeba jakoś grzecznie odmawiać Szczęśliwy
A tak apropos najlepszego podrywu wszechczasów, to w moim rankingu numerem jeden był koleś, który zaczepił mnie, kiedy wracałam z Sanepidu i mijałam usytuowaną obok ASP, zapytał mnie wtedy czy nie chciałabym mu pozować do obrazu, po czym widząc moją konsternację szybko dodał: ale nie do aktu! Takiego portretu, bo mi się podobasz! Przyznaję, że udało mu się mnie tak zatkać, że nim wymyśliłam coś sensownego chłopak zalazł za mną już prawie pod AWF Pewnie miał patent na podryw na studenta ASP, natchnionego artystę. Cóż, nie da się zaprzeczyć, oryginalny młody człowiek Szczęśliwy

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-17-2012 07:12 PM przez nemezis871.)
05-17-2012 07:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 05-17-2012 07:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS