Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #610
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Paulino, mam duzo czasu, będę składać gdzie się da, na razie obskoczyłam trochę w K-ce i kilka w Siemianowicach Śląskich.

Cieszy mnie, że akurat dobrze się składa, bo wspomniany powyżej facet, ma konsultacje otwarte w pierwszy pn i wt miesiąca, czyli w ten poniedziałek. Pójdę go zagadać.

A poza tym Szczęśliwy po raz PIERWSZY w życiu jestem naprawdę zadowolona ze zdjęcia dowodowego/legitymacyjnego/dyplomowego itp. Dzisiaj robiłam sobie zdjęcia do dyplomu, oczywiście przed wyjściem włosy ładnie zrobione, makijaż delikatny... i co? Lało, jak weszłam do fotografa byłam mokra, a ona i tak dokonała jakichś cudów i te moje lekko mokre włosy jeszcze fajnie wykorzystała i na zdjęciu dało to fajny efekt Uśmiech No normalnie jeden jedyny raz się sama sobie podobam na zdjęciu Szczęśliwy Co lepsze, dała mi do wyboru dwa ujęcia i oba mi się podobały, z reguły nie umiem wybrać, bo wszystkie (choćby o 10 opcji jest złe, a teraz nie wiedziałam, którą wybrać, bo obie mi się podobały) Szkoda tylko, że dała mi tylko cztery i wszystkie trzeba oddać na dyplom i odpisy, bo mama już chciała zachachmęcić do portfela i chłopak Oczko

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2012 02:05 PM przez nemezis871.)
06-01-2012 02:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 06-01-2012 02:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS