Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Pasażerka Offline
partyzantka
*******

Liczba postów: 3,160
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 18
Post: #741
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
o rany, naprawdę współczuję. pamiętam jak sama przeżywałam śmierć swoich psów, więc mogę się domyślać jak i Ty się czułaś. ale podziwiam, że tak szybko zdecydowaliście się na kolejnego piesa. mnie potrzebna była przerwa, żeby jakoś i siebie i wszystko wokoło ogarnąć i nie porównywać nowego psiaka do wcześniejszego.

a nawet teraz, kiedy mam już kota, zdarza mi się po 6 latach wołać na niego imieniem psa O matko

a poza tym cieszę się, że są na tym świecie ludzie, którzy pomagają takim schorowanym biedakom dożyć swoich dni. wielki szacun dla Ciebie Uśmiech

co do czeskiej szczupłej fanki... ja, ja, wybierz mnie Szczęśliwy nie wiem co prawda czy jestem szczupła w Twoim rozumieniu, ale reszta się zgadza Szczęśliwy

Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama...

moje polskie favy
mój blog pocztówkowy-podróżny
Polska - otrzymane, alfabetycznie

UWAGA! NOWY ADRES! TYM RAZEM LUKRECJOWA!
07-02-2012 09:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Pasażerka - 07-02-2012 09:13 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS