Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #782
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Ojej, Sebastian, współczucia Huh

A ja mam powód do radości, bo dzisiaj usłyszałam od rodziców, że w ramach nagrody za zdanie dwóch magistrów i skoro nie idę na studia podyplomowe i nie będę tego przeznaczać na opłatę za naukę, to..... FUNDUJĄ MI WYCIECZKĘ DO BARCELONY SerceSerceSerce A jak porządnie poszukam to i objazdówkę Paryż-Barcelona Serce Albo jakąkolwiek chcę do konkretnej sumy. Mój mężczyzna oczywiście (wrrry) powiedział, że on nie będzie wydawać miesięcznej wyplaty + ileś na wycieczkę, ale skoro nie chce, to nie. Wycieczki jednoosobowe wychodzą drożej niż dwuosobowe, ale trudno, nie będę się na niego oglądać, jadę sama. Najprawdopodobniej we wrześniu, lub na początku października, bo będzie taniej, a poza tym Katalonię opuści już fala niemożliwych upałów ale się cieeeeeszę, w końcu się spełni moje prawie największe podróżnicze marzenie. Jupi, jupi, jupi, jupi. Barcelono, przybywam! Duży uśmiech

(wytnie się, źe na swoje ,,kieszonkowe" będę musiała zarobić na jakichś promocjach, albo ulotkach bo to co mam odłożone wydam pewnie na wakacje rodzinne/z chłopakiem) i zostanie mi pewnie tyle co mam odłożone w euro, no i z tego względu muszę przystopować z PC, ale po wakacjach znowu będę wysyłać Uśmiech

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2012 06:29 PM przez nemezis871.)
07-06-2012 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 07-06-2012 06:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS