Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1075
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Od wczoraj byłam chyba w 10 możliwych instytucjach i nie złożylam nawet jednego cholernego CV ZłyZłyZły Bo a) albo rekrutacja będzie niedługo i trzeba wtedy przyjsc z dokumentami na rozmowę kwalifikacyjną ( to w sumie byla jedyna dobra wiadomość), b) albo dyrektor/ człowiek od kadr na urlopie - przyjśc za tydzień, c) jakieś inwentaryzacje, komputeryzacje itd d) zwyczajnie zamknięte na głucho (Bóg wie czemu), d) nie potrzebują e) nie przwidują naboru f) baba juz siedzi od wieków na stanowisku i nie ma zamiaru isc na zadną emeryturę

Aaaaaaaaaaaaaaa, zwariuję, jutro niby mam iść do PUP-u, podobno dostali fundusze na staże, też pewnie mi się nie uda jak wszystko w tym cholernym tygodniu!ZłyZłyZły Godziny chodzenia i tracenia kasy na bilety oraz wydruki podań, których nawet nie chcą przyjąć, albo ich nie ma Zły

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
09-04-2012 01:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 09-04-2012 01:41 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS