Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1141
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Ja muszę się na coś takiego w końcu zabrać, bo mam brzydki, odstający pieprzyk/znamię na brzuchu. Mnie ono nie przeszkadza w zasadzie, ale jak zajdę kiedyś w ciążę, to chyba lepiej y się to nie rozciągało Niezdecydowany

Cieszy mnie, że już mi powoli przechodzi choróbsko, nawet działa to to gripexopodobne. No i związku z powyższym byłam dzisiaj u kumpeli na babskiej posiadówie. Odważna Szczęśliwy Niedawno zaczęła pracę, a ja przeziębiona, jej siostra przeziębiona i jeszcze jak się okazało czwarta koleżanka też. Normalnie Stowarzyszenie Smarkających Bab Szczęśliwy Ale było fajnie się spotkać z koleżankami ze studiów. Znowu był wieczór na wpół hazardowy, zaraziłyśmy koleżanką grą w kości, a później jeszcze grałyśmy w Prawo Dżungli - taaaa, cztery kobiety z opóźnionymi przez chorobę reakcjami grające w grę na refleks - tak, to jest mistrzostwo Oczko Jak dobrze pójdzie, to niedługo u mnie powtórka Szczęśliwy

No i w końcu dostałam zlecenie na fajne teksty do napisania! Tym razem na temat turystyki w Holandii - przegląd pocztówek z ID zaczynającym się od NL i gotowe Oczko

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-25-2012 08:28 PM przez nemezis871.)
09-25-2012 08:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 09-25-2012 08:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS