Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1179
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Cytat:Nemezis, wiem, że o problemach z Babcią pisałaś kilka dni temu. Słuchaj czy Twoja Babcia nie ma czasem zakwaszonego organizmu od leków? Bo zaroty głowy, biegunka, wymioty i ból/ pieczenie w klatce piersiowej to książkowe objawy.
Jest taki proszek na rynku BasePlus. Mojej Cioci pomógł w tydzień. Nie dość, że nic jej nie bolało- oczywiście związanego z zakwaszeniem- to jeszcze poprawiła jej się koncentracja, ma więcej siły itp.

Może i tak jest, chyba nawet lekarze to sprawdzali wczoraj, w każdym razie w tym momencie na szczęście to już nie my musimy określić co jej jest. Przyjęli ją w końcu do szpitala po tygodniu starań. A i to tylko dlatego, że najpierw pojechaliśmy z nią do lekarza ogólnego, który jest naszym znajomym, a on dał jej skierowanie do szpitala, a później jeszcze w samym szpitalu mieliśmy w końcu szczęście i lekarz z izby przyjęć, słysząc skąd Babcua jest, powiedział, że sam się wychowywał w tej małej dziurze i chyba nawet z widzenia znał mojego wujka, bo byli w jednym wieku. Kiedyś w miejscowości Babci była jednostka wojskowa i jakoś często wysyłali tam wyższych rangą oficerów ze Śląska na służbę kilkuletnią. Chyba tylko z sentymentu do ,,krajanki" facet zlecił nieco więcej badań niż standard: natychmiastowe badanie krwi i moczu. Z tych dwóch nie wyszło nic szczególnie złego, więc inny pewnie by jej dał kroplówkę, podleczył i wypuścił do domu i kazał się stawić do przychodni, ale ten zlecił cały szereg badań i prześwietleń i ją zostawili. Siedzieliśmy wczoraj w szpitalu od 17:00 do 22:00 i tyle się naoglądałam na tej izbie przyjęć, że stanowczo stwierdziłam, że służba zdrowia, to ostatnie do czego bym się nadawała.

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
10-03-2012 08:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 10-03-2012 08:52 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS