Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Maxus Offline
]>:>
****

Liczba postów: 898
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #1461
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
(12-22-2012 06:20 PM)anka79 napisał(a):  Co mnie wkurza:
od 9 listopada czekam na pocztówki od aszuelki. Umawiałyśmy się na wymianę pocztówek z zamku Moszna na pocztówki londyńskie w październiku. Ja swoje wysłałam i wiem, że otrzymała. natomiast Ona nie wysłała mi nic, Nie odpowiedziała mi również na maila z 4 12 mimo że logowała się na forum ostatnio 15 12. Nie chodzi mi już o te "stracone" kartki, ale to była moja pierwsza prywatna wymiana na tym forum i od razu negatywnie zakończona.

Zalogowała się, bo jej przypomniałem o Secret Santa (coby ktoś się nie rozczarował i nic nie dostał). Przyznam się, że miałem tą przyjemność wysłać jej prezent (skoro się na razie nie loguje to chyba nie dozna szoku zwłaszcza, ze musiałem podać swoje dane przy poleconym do UK).

A tak apropo Secret Santa, byłem pewien, ze skoro ją wylosowałem to w tym wypadku i ona mnie wylosowała. A tu taka niespodzianka, ale za to pozytywna, bo prezent jest ciekawy! Szczęśliwy Mikołajem jest ktoś inny.

For Trade - Polskie Favy - Odebrane PL - Blog - Tygodnik Fotograficzny
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-22-2012 07:13 PM przez Maxus.)
12-22-2012 07:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Maxus - 12-22-2012 07:13 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS