Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
anka79 Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
Post: #1467
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Mi dzisiaj mój facet powiedział, że może finansować moje znaczki, bo to on mnie wciągnął w postcrossing (sam się w to nie bawi, ale jego siostra kiedyś była bardzo aktywna)W sumie miałabym sprawę z głowy, ale ja tak nie chcę. To jest moja zabawa i nie chcę nikogo obciążać jej kosztami, tym bardziej, że pracuję i mam własne pieniadze. Zal mi rezygnować, bo jestem na PC około pół roku, ale muszę spokojnie rozważyć za i przeciw i podjąć decyzję. Na dzisiaj jestem bliska ograniczenia aktywności np do losowania raz w miesiącu. Na pewno nie będę wysyłać resendów jeśli kartka nie dojdzie nie wiem co zrobię w kwestii wymian prywatnych. Może wyznaczę sobie kwotę np 100 zł miesięcznie i nie będę przekraczać. To jest moje jedyne hobby poza tym nie mam żadnych nałogów więc myślę, że jakoś dam radę.
Druga kwestia jest taka, że z 50 kartek, które do tej pory dostałam na oficjalnym PC tak naprawdę podoba mi się może z 20. 3 są totalnie beznadziejne a dwóch nawet nie zarejestrowałam. Kilka osób totalnie olało moje preferencje i wysłało mi cokolwiek, żeby tylko "zaliczyć" kartkę. Jeśli tak to ma nadal wyglądać to może lepiej prosić znajomych i rodzinę o kartki z zagranicy i w ten sposób zbierać. No bo jak już wydam te 5 zł na znaczek to w zamian chciałabym otrzymać coś ładnego a nie byle co, a najbardziej podobają mi się kartki, które dostaję od znajomych i rodziny a zwłaszcza od mojego brata.

Otrzymane z Polski II Favy PL
12-23-2012 12:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - anka79 - 12-23-2012 12:29 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS