Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
get_me_out Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 338
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1474
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Ja sama palę, pali też moja Mama, Tata palił przez 20 lat. Rzucił i stał się naczelnym moralizatorem, także każdy kij ma dwa końce, ALE...

ja sobie nie wyobrażam, żebyśmy miały palić w domu. Mimo, że kiedy rodzice palili oboje, to palili wewnątrz, teraz obie wychodzimy na balkon. Zima, nie zima - nieważne! Inna rzecz, że mojemu tacie nawet to przeszkadza.

Na Twoim miejscu, Maxus, w ogóle nie miałabym wyrzutów. I wydaje mi się, że w tej sytuacji nie chodzi do końca o to, czy Twoja Mama pali czy nie, ale o złamaną obietnicę. Skoro obiecała, że nie będzie palić w domu, to powinna obietnicy dotrzymać. Więc nie ma prawa mieć do Ciebie żadnych pretensji.

Pewnie jej się nie chce wychodzić i doskonale ją rozumiem, bo jest ZIMNO Duży uśmiech . Ja muszę na papierosa wyjść na balkon, więc przy takich temperaturach się zastanowię dwa razy czy na pewno chcę wyjść Język więc w pewnym sensie też mi to na dobre wychodzi Duży uśmiech


edit: co do papierosa elektronicznego - próbowałam raz i dziękuję, to nie to samo Język

W świecie ludzi tylko subiektywność jest obiektywna
W. Allen
_______________
for trade | fav PL | otrzymane PL
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-23-2012 03:46 PM przez get_me_out.)
12-23-2012 03:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - get_me_out - 12-23-2012 03:44 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS