Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1653
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
A ja się chciałam pochwalić, że dostałam się na staż do firmy, która wprowadza systemy informatyczne i bazy danych Szczęśliwy Nawet nie wspominałam o tych moich staraniach, żeby nie zapeszać, ale dostalam się. I cieszy mnie też to, że staż ten będzie się odbywał na tyle blisko, że będę mogła chodzić piechotą, atym samym nie stracę ponad stówy na dojazd. Co w przypadku wypłat stażowych, które są śmieszne jednak jest dużym plusem. W ogóle, powiedzmy sobie szczerze, zawsze jest lepiej mieć stówkę niż nie mieć.

Wkurza mnie za to fakt, że zaczyna się ten staż 1-go marca O matko Dlaczego nie od przyszłego poniedziałku już? Podejrzany Chodzi o to, że 3 miesiące + 3 skończą mi się równo z dniem 30-go sierpnia. Do d.... pojadę, a nie na wakacje w tym roku Podejrzany Gdyby zaczynała w poniedziałek, to mialabym jeszcze z 10 dni sierpnia do wykorzystania Huh

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
02-12-2013 06:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 02-12-2013 06:04 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS