Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #1919
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Do jasnej cholery doprowadziła mnie dzisiaj koleżanka z pracy Zły Od tygodnia mówiłam jej, że się chciałam dzisiaj do alergologa wyrwać 45 minut wcześniej (dzisiaj mi idealnie pasowało, bo był mój bezpośredni przełożonego, do którego mam większą śmiałość niż do prezesa, no i pracują aż do 17:00 panie pielęgniarki), to ta po raz drugi mi pozazdrościła (gdy poprzednim razem musiałam jechać do urzędu pracy w godzinach pracy po pewnej zaświadczenie - nie da się inaczej! urząd pracuje w tych samych godzinach co my! Zły, to się zwolniła 3 godziny wcześniej też, bo co będzie gorsza) i też musiała się już o 13:00 zerwać, nagle gdy była w toalecie dostała pilny telefon od rodziny, że MUSI być już o 13:00 (jaaaasne, całą rodzinę ma w innym województwie). Nie wytrzymałaby wredota tego, gdyby popracowała 45 minut dłużej i zostawiła mnie samą na prezentacji i jeszcze z wysyłkami do zrobienia. Jak łatwo się domyślić pojechałam do lekarza.....
A ja byłam jeszcze bardziej wredna i powiedziałam głośno i wyraźnie przy dyrektorze całej firmy, że ładnie mnie urządziła, bo ja już od tygodnia mówiłam jej, że muszę w końcu tę szczepionkę wziąć. Tak małpę załatwiłam, że na jutro dostałam pełną zgodę obu szefów, bym się zwolniła aż dwie godziny wcześniej Szczęśliwy Nie chciała 45 minut siedzieć sama? To będzie siedzieć sama 2 Cyklop i to akurat wtedy, kiedy sama będzie musiała zrobić raport, którego nie umie robić. Mówcie, że jestem podła, ale mam dość tego, że z nas dwóch to ja robię 3/4 rzeczy Zły a pancia jeszcze ma wielki problem, kiedy ja muszę wyjść do lekarza.

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-20-2013 07:55 PM przez nemezis871.)
05-20-2013 07:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 05-20-2013 07:52 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS