Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
Basia Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,097
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Post: #2037
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
A u mnie wczoraj jakis pechowy dzień... Kosząc trawę wpadłam w drzewko i pewnie po złotokapie będzie. Całkiem go nie złamało, ale prawie. Nie pytajcie jak to się stało, bo sama nie wiem. Jechałam prosto, a nagle tuż przed traktorkiem pojawiło się drzewko. No i nie zdążyłam odbić kierownicą i drzewko znalazło się pod spodem.

Po za tym rozwaliłam sobie buta. Poprostu spód się odkleił.

Oprócz tego mój chłop dostał wczoraj życzenia. Już sie cieszyłam, że jego imieniny przejdą po cichu, ale gdzie tam - pewnie trzeba będzie zrobić jakąś imprezę. Co prawda robiliśmy w niedzielę, ale dla innych gości. Tych od wczorajszych życzeń nie zapraszaliśmy, bo skoro oni nas nie zapraszają (o innych "miłych" rzeczach z ich strony nie wspomnę) ... Co lepsze oni w sobotę dzwonili, czy robi imieniny, bo nie wiedzą, czy mają przyjść... Dobre, no nie? Skoro nie zaprasza, to trzeba zadzwonić i się upomieć.
07-02-2013 08:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - Basia - 07-02-2013 08:51 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS