Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
nemezis871 Offline
Fanaticus Znaczkolizakus
*****

Liczba postów: 1,370
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 4
Post: #2197
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Stalowa - współczuję Zdezorientowany wiem co czujesz, mi ostatnio na toffiku wypadł cały ząb O matko kumam, że był po kanałowym i to była już atrapka raczej, ale żeby na toffiku tak po prostu sobie wypadł O matko Idę właśnie trzeciego do państwowego chirurga stomatologa, by mi usunął resztki korzenia Smutny Nie zapłacę kurdę prywatnie ponad 200 zł za taki zabieg...

Dzięki dziewczyny za pocieszenie. Na szczęscie mam podstawy, by sądzić, że będzie tak jak mówicie i szef zostawi mnie, bo już od dawna ma dość jej l4 i jej niepoważnego stosunku do pracy (musiał jej dać umowę, bo dał taką gwarancję UP) a od pewnego czasu są wręcz ostentacyjnie ignoruje i faktycznie mi zleca większość zadań, jak coś tłumaczy to mi i po prostu jest dla mnie miły i chyba mnie docenia, bo jak pytałam we wrześniu czy jest szansa na zmianę stanowiska po tych trzech miesiącach, które musimy odbębnić, to powiedział, że nie będzie mnie tłamsił na stanowisku handlowca, bo jestem ambitna. Wszyscy w pracy się go prawie, że panicznie boją, i facet jest strasznie humorzasty, a czasem marudny jak nie wiem, ale wyliczając początki, kiedy raz się na mnie wydarł i był trochę upierdliwy to dla mnie generalnie jest spoko Szczerbol .

Wczoraj mi po tym referacie nawet powiedział: lubię Pani sposób referowania i tok rozumowania.. a raczej to, że w ogóle Pani myśli Szczęśliwy Doczekać się komplementu od naszego szefa to prawie cud.

No i też pewną nadzieję na tę pracę daje mi to, że niedawno mi powiedział, że jak będziemy zmieniać siedzibę, to nasza sekretarka będzie w tym czasie pracować w nowym budynku, a ja będę ogarniać chaos w obecnym. I to jest naprawdę jedyna rzecz, która mnie trzyma w tej robocie, gdyby jeszcze szef nie zauważał tego, że ja się staram w przeciwieństwie do tej małpy, to by mnie już tam dawno nie było, bo nie dość, że miałąbym pracować, kiedy ktoś dostaje taką samą pracę i siedzi na dupie osiiem godzin i nie zostać docenioną? O taaaki wałek Oczko

Wishlist Poland
Favy z Polski
Na wymianę
Blog
11-21-2013 07:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - nemezis871 - 11-21-2013 07:27 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS