Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
marmolada Offline
Rozpoznają go na poczcie
****

Liczba postów: 450
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 3
Post: #2237
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
pro-et-contra, ja kilka lat temu kupiłam, a właściwie dostałam, bo zapłaciłam 50 zł, używany komputer. Chodził mi z jedną awarią prawie 3 lata, więc jak na używany sprzet to wydaje mi sie, ze nie bylo źle. Natomiast w tym roku kupiłam laptopa, nowego, i właściwie od momentu jak go przytachałam do domu i odpaliłam, to w kółko mam z nim jakieś problemy O matko Za tydzień znowu jade z nim do serwisu...
A jak sprawdzić jak bardzo używany komputer jest zużyty, tego to Ci już nie powiem. Ja pamiętam, ze zatrudniłam mojego szwagra do oględzin. Pamiętam, ze powiedział, ze sprzet jest nieźle zużyty, ale jednak mi długo pochodził.

(11-27-2013 11:21 AM)Martina napisał(a):  KUPIŁAM SOBIE BLUZĘ W HAMBURGERA. nie mogę się doczekać aż przyjdzie. jest piękna. Serce Cyklop
Przeczytałam Z hamburgera O matko
No właśnie, jak to wygląda??? Cyklop

Wishlist PL
Otrzymane alfabetycznie i tematycznie
Urok postcrossingu to nie tylko wiadomość, zdjęcie na pocztówce, ale również znaki jej podróży, więc proszę, nie wysyłaj do mnie kartek w kopercie. Dziękuję.
Zbieram kartki wysłane z kraju pochodzenia. Jeżeli chcesz mi wysłać kartkę z Wieżą Eiffla, wyślij ją z Francji.
11-27-2013 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - marmolada - 11-27-2013 04:56 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS