Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Autor Wiadomość
pro-et-contra Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,330
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 8
Post: #2364
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach
Ale chamsko ! O matko mam nadzieje,że tego tak nie zostawisz, bo to da przyzwolenie innym osobom na kradzież,zresztą myśle,że po grafiku i kamerach (nawet jesli przy szafkach ich nie ma) da się dojść,kto to był.
U mnie w jedej z poprzednich prac (dosyć poważnej jesli chodzi o traktowanie pracowników) przyłpałam kiedyś jedna z wyżej postawionych osób na szukaniu w naszych torbach ! (nie było szafek wystarczająco,więc torby leżały na sobie).Oczywiście obowiązywało mnie milczenie i pewnie nigdy się nie dowiem czego szukali (bo to były 2 osoby,nie Polacy,więc tutaj milczenie mnie nie obowiązuje Oczko.
Tam też (ale później) zdarzały sie kradzieże,ale takie dziwne i nie przemyslane,koleżankom zwinął ktoś (potem doszli kto) po bodajże 10 funtów,a ja miałam ipoda w torbie i więcej kasy i jakoś mi nic nie zginęło,ale torba była stara i brzydka więc może to mnie uchroniłoSzczęśliwyO matko
02-13-2014 06:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: To co nas raduje, wkurza, boli czyli wątek o naszych odczuciach - pro-et-contra - 02-13-2014 06:50 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości

Polecamy: ,

Partnerzy:

Chwilówki - porady, opinie, nowości
Kontakt | Postcrossing Forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS